سپاه کربلا با بیمه روستاییان برای خدمت به بسیجیان همکاری می کند

سپاه کربلا با بیمه روستاییان برای خدمت به بسیجیان همکاری می کند

در دیدار مدیر صندوق استان مازندران با سردار بابایی، فرمانده سپاه کربلا راهکارهای همکاری مشترک صندوق با بسیج برای اطلاع‌رسانی خدمات صندوق بررسی شد.


به گزارش روابط عمومی، در این دیدار درباره همکاری سپاه کربلا با بیمه روستاییان و عشایر در خصوص توسعه این بیمه و ارائه خدمات به بسیجیان و روستاییان مذاکره شد.

در این نشست، محمد ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان استان خواستار استفاده از ظرفیت فرهنگی و اجتماعی  پایگاه‌های بسیج برای تحقق پوشش حداکثری بیمه اجتماعی در استان شد.

در ادامه این نشست سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران به مجموعه اقدامات سازمان بسیج سازندگی و بسیج مستضعفین در نقاط مختلف استان اشاره کرد و ضمن ارائه پیشنهاداتی برای افزایش همکاری ها گفت: ورود بسیج در امر اطلاع‌رسانی و نهادینه کردن فرهنگ بیمه اجتماعی می‌تواند به گسترش چتر حمایتی و فراگیر شدن خدمات صندوق کمک کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©