شاقوزایی با تبریک به سرپرست جدید از خدمات مدیرعامل سابق قدردانی کرد مردمی بودن از خصوصیات شایسته واعظ مهدوی بود

شاقوزایی با تبریک به سرپرست جدید از خدمات مدیرعامل سابق قدردانی کرد مردمی بودن از خصوصیات شایسته واعظ مهدوی بود

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با تقدیر از فعالیتهای ارزنده محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل سابق و حامد علی مبارکی رییس هیات مدیره سابق صندوق، حضور ایشان را منشاء خیر و برکت عنوان کرد و برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد.


به گزارش روابط عمومی، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با تقدیر از فعالیت های ارزنده محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل سابق و حامد علی مبارکی رییس هیات مدیره صندوق، حضور ایشان در صندوق را منشاء خیر و برکت عنوان کرد و اظهار داشت: خدمت صادقانه به مردم و مردمی بودن از خصوصیات شایسته این دو بزرگوار بوده است.

  مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با اشاره به فعالیت های مدیرعامل سابق صندوق بیمه اجتماعی، گفت: ایشان از ابتدای انقلاب در سنگرهای زیادی خدمت کردند حامی اقشار محروم جامعه در استانها و مناطق کم برخوردار میهن بوده و هستند.

وی افزود: با آرزوی سرافرازی و توفیق خدمت روزافزون از درگاه خداوند متعال برای ایشان در دیگر سنگرها امیدواریم همچنان مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خدمات، تجربیات این بزرگواران بهره‌مند باشند.

  شاقوزایی همچنین با تبریک به علی شیرکانی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی و آرزوی موفقیت و سربلندی برای وی در پست جدید، گفت: امیدواریم با تلاش و جدیت صندوق بیش از پیش در راستای تحقق اهداف مقدس نظام و صندوق در گسترش پوشش بیمه اجتماعی خصوصا در مناطق کم برخوردار و خدمت شایسته به هم میهنان عزیز گام برداریم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,502
  • 3,901,183
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©