مجتبی شاهقلیان عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: برای تعمیق بیشتر بیمه اجتماعی نیاز به فرهنگ سازی بیشتر است

مجتبی شاهقلیان عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: برای تعمیق بیشتر بیمه اجتماعی نیاز به فرهنگ سازی بیشتر است

مجتبی شاهقلیان، عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سفر به استان مازندران در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شرکت و با اعضای شورای هماهنگی تعاون آن دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی، جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی مازندران با حضور مجتبی شاهقلیان عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور، حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، محمد ابراهیمی، مدیر صندوق استان مازندران و مدیران فرهنگی در استانداری برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده در حوزه بیمه روستاییان و عشایر استان گفت: لازم است اطلاع‌ رسانی بیشتری در خصوص این صندوق انجام شود تا جامعه هدف این صندوق در استان که مدنظر است افزایش یابد.

عضو هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز با اشاره به اینکه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان در مقایسه با صندوق‌های اجتماعی دیگر یک نهاد تازه تأسیس محسوب می‌شود، گفت: این صندوق برای گسترش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در جامعه هدف، برنامه ریزی و اجرا شده و در حال حاضر برای تعمیق بیشتر نیاز به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بیشتر دارد.

 

 در ادامه این سفر مجتبی شاهقلیان عضو هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اعضای شورای هماهنگی تعاون مازندران دیدار داشت در این دیدار یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

همچنین آخرین وضعیت بیمه شدگان صندوق استان بررسی شد و محمد ابراهیمی مدیر صندوق استان مازندران در این دیدار گزارش کاملی از اقدامات انجام شده و سیمای صندوق استان ارائه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,839
  • 3,867,552
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©