مدیر صندوق اردبیل: میز خدمت در 63 مرکز خدمات روستایی برپا می شود

مدیر صندوق اردبیل: میز خدمت در 63 مرکز خدمات روستایی برپا می شود

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل از برپایی 63 میز خدمت ثابت در 63 مرکز خدمات روستایی و عشایری خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، رضا عبداللهی با بیان اینکه هدف از برپایی میزهای خدمت در راستای توسعه بیمه اجتماعی روستائیان است ادامه داد: میزهای خدمت در مراکز خدمات روستایی و عشایری و تعاونی های روستایی در آینده نزدیک مستقر خواهند شد و در این خصوص هماهنگی های لازم با سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل امور عشایر استان صورت گرفته است.

او اظهار داشت: در حال حاضر 52 هزار و 800 نفر از روستائیان و عشایر استان اردبیل تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار دارند.

عبداللهی سه مزایای اصلی این صندوق را بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان عنوان کرد و افزود: 2 هزار و 700 خانوار در حال حاضر از این صندوق مستمری ماهانه دریافت می کنند که از این تعداد یک هزار و 600 نفر بازماندگان، یک هزار نفر بازنشستگان و 100 نفر نیز از کار افتاده هستند.

او اولویت امسال صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را توجه جدی به ساکنان مناطق محروم و مرزی استان اعلام کرد و گفت: سعی ما بر این است تا ضریب نفوذ بیمه اجتماعی را در این مناطق گسترش دهیم.

عبداللهی با اشاره به اینکه روستاها کانون تولید و روستائیان جهادگران سنگر تولید هستند، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بیمه اجتماعی روستائیان دارد و به دنبال فراگیر کردن آن است، از این رو در سال رونق تولید، توسعه بیمه اجتماعی در جامعه هدف به صورت ویژه در دستور کار صندوق قرار گرفته است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©