نشست همکاری معاونت هماهنگی واموراقتصادی استانداری و مدیریت صندوق خراسان رضوی برگزار شد 59 معین اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای تثبیت سکونت روستاییان همکاری خواهند کرد

نشست همکاری معاونت هماهنگی واموراقتصادی استانداری و مدیریت صندوق خراسان رضوی برگزار شد 59 معین اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای تثبیت سکونت روستاییان همکاری خواهند کرد

59 معین اقتصادی فرهنگی واجتماعی در اجرای برنامه های موثر و عملیاتی در مناطق 12 گانه استان خراسان رضوی تلاش خواهند کرد.


به گزارش روابط ‌عمومی، با حضور محمود کاظمی، مدیر صندوق استان خراسان رضوی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، جلسه ای در دفتر معاونت هماهنگی اقتصادی برگزار شد.

علی رسولیان، معاون هماهنگی اقتصادی استانداری خراسان رضوی از اهتمام 59 معین اقتصادی فرهنگی و اجتماعی در اجرای برنامه های موثر و عملیاتی در مناطق 12 گانه استان خبر داد.

او با اعلام اینکه سامانه اقتصاد مقاومتی در حال راه اندازی است گفت: علاوه بر دریافت برنامه ها و اقدامات معین های اقتصادی و رصد و پایش تفاهم نامه های سرمایه گذاری امضاء شده، قابلیت دریافت گزارش و نظرات مردمی در جهت اهداف مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را نیز دارا است.

رسولیان ضمن تاکید بر دو  محور اساسی فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد یعنی مردمی کردن اقتصاد و رونق تولید و اشتغال اظهار امیدواری کرد و توضیح داد: با همراهی معین های اقتصادی موجبات پوشش حداکثری بیمه اجتماعی در استان فراهم خواهد شد که خود گام بسیار ارزشمندی در جهت تثبیت سکونت روستاییان و عشایر خواهد بود.

وی به اقدامات فولاد خراسان به عنوان معین اقتصادی منطقه 5 خراسان رضوی اشاره کرد و گفت طی این اقدام موثر۲۴ هزار خانوار روستایی فاقد هر نوع بیمه در شهرستان های نیشابور و فیروزه تحت پوشش قرار می گیرند.

مدیر صندوق استان خراسان رضوی افزود: بیشترین جمعیت مشمول بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور در مناطق روستایی خراسان رضوی قرار دارد و ارتباط بین صندوق و معین های اقتصادی در مناطق 12 گانه استان کمک بسزای در جهت پوشش حداکثری خواهد داشت.

او با بیان اینکه در سال 97 تعداد بیمه شدگان استان 27 درصد و تمدیدشدگان 74 درصد نسبت به سال 96  رشد داشته است گفت: از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد بیمه شدگان  جدید  8  درصد و تعداد تمدیدشدگان  27 درصد رشد را شاهد بوده ایم و تلاش داریم با بسیج تمام توان مجموعه گامی در جهت اقتصاد و معیشت خانوارهای روستایی برداریم .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 546
  • 3,871,847
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©