درخواست مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با نمایندگان مجلس: در تدوین قوانین به حمایت و تقویت صندوق پرداخته شود

درخواست مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با نمایندگان مجلس: در تدوین قوانین به حمایت و تقویت صندوق پرداخته شود

مدیر استان مرکزی به مناسبت ماه مبارک رمضان، در دیدارهای جداگانه، با نمایندگان مردم شهرستانهای اراک، شازند، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.


به گزارش روابط عمومی، محمد صادق زهدی، مدیر صندوق استان مرکزی در این دیدارها ضمن ارائه گزارش عملکرد مبسوط از آخرین وضعیت بیمه شدگان و مستمری بگیران، از نمایندگان ملت درخواست کرد در تدوین قوانین به حمایت و تقویت صندوق پرداخته شود و از تصویب قوانینی که بار مالی به صندوق تحمیل می کند پرهیز شود.

در این گفتگوها موضوع ادغام بانک انصار نیز به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و با توجه به اینکه 18 درصد از سهام بانک مذکور متعلق به صندوق است تقاضا شد تا در این جریان از حقوق سهامداران که همان کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند دفاع شود.

نمایندگان محترم نیز ضمن ابراز خرسندی از عملکرد رو به رشد و فزآینده صندوق در استان، با بیان اینکه موضوع بیمه روستایی و عشایری از موضوعات مورد توجه ایشان است بر پیگیری جدی مباحث مرتبط با صندوق تاکید کردند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,463
  • 3,901,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©