مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در دیدار با شاقوزایی: همکاری بیمه اجتماعی و سلامت فرصتی برای توانمندسازی اقشار مولد جامعه است

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در دیدار با شاقوزایی: همکاری بیمه اجتماعی و سلامت فرصتی برای توانمندسازی اقشار مولد جامعه است

با هدف همکاری و تعامل هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی با صندوق بیمه اجتماعی برای گسترش حداکثری پوشش بیمه اجتماعی، مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با مدیرکل جدید بیمه سلامت استان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی، با هدف همکاری و تعامل هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی با صندوق بیمه اجتماعی برای آگاهی رساندن و گسترش حداکثری پوشش بیمه اجتماعی، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با دکتر رضا عباسی، مدیر کل جدید بیمه سلامت استان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد.

امان الله شاقوزایی با اشاره به همکاری مشترک صندوق با بیمه سلامت استان، اظهار داشت: بیمه سلامت و بیمه اجتماعی مکمل یکدیگر هستند و با ارائه خدمات شایسته می توانند در جهت کسب رضایتمندی جامعه هدف گام برداشته و زمینه آسایش، رفاه، سلامت و امنیت شغلی را فراهم کنند.

     شاقوزایی با تقدیر از همکاری بیمه سلامت در گذشته، افزود: با توجه به فاصله زیاد استان سیستان و بلوچستان از میانگین پوشش بیمه اجتماعی کشور و همچنین عدم آگاهی بسیاری از خانواده ها، همکاری و تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی مرتبط با جامعه هدف می تواند نقش بسزایی در کاهش فاصله و برخورداری کشاورزان، روستائیان، عشایر و ساکنان شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت از مزایای صندوق بیمه اجتماعی را در پی داشته باشد.

او همچنین پیشنهاداتی در خصوص نحوه آگاهی بخشی به جامعه هدف ارائه کرد که مورد استقبال مدیر کل بیمه سلامت قرار گرفت که مقرر شد جلسات کارشناسی در این زمینه برگزار و اجرایی شود.

   در ادامه رضا عباسی، مدیرکل بیمه سلامت استان ضمن اعلام همکاری با صندوق بیمه اجتماعی، گفت: با توجه به شناختی که از فعالیت ها و خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دارم، این امکان را فرصت مناسبی برای توانمندسازی اقشار مولد جامعه میدانم و آمادگی خود را برای اطلاع رسانی و معرفی شرایط و مزایای صندوق از طریق دفاتر پیشخوان دولت و مجموعه همکاران در مرکز استان و دیگر شهرستانها، اعلام می کنیم.

عباسی افزود: با توجه به پرداخت دوسوم حق بیمه توسط دولت در راستای حمایت از این اقشار، امیدوارم با آگاهی رسانی مطلوب به جامعه هدف شاهد استقبال گسترده آنان از بیمه اجتماعی و توانمندسازی خانواده ها باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,560
  • 3,868,273
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©