مدیر صندوق استان گلستان در بازدید از مناطق سیل‌زده: سامانه ثبت خسارات برای کمک دولت در پرداخت سهم بیمه سیل‌زدگان راه‌اندازی شده است

مدیر صندوق استان گلستان در بازدید از مناطق سیل‌زده: سامانه ثبت خسارات برای کمک دولت در پرداخت سهم بیمه سیل‌زدگان راه‌اندازی شده است

با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان شهرستان گالیکش؛ بازدید مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان از خسارات ناشی از رانش زمین در روستاهای شهرستان گالیکش صورت گرفت.


 

به گزارش روابط عمومی، دانیال پولادوند مدیر استان گلستان به همراه علی نصیبی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و ولی‌الله زمانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان و مسئولین دستگاه های اجرایی شرق استان، از خسارات ناشی از رانش زمین در روستای پنو از توابع بخش مرکزی شهرستان گالیکش بازدید کردند.

 در این بازدید مدیر صندوق استان گلستان گزارشی از روند کمک و امدادرسانی های صندوق به مناطق خسارت دیده از سیل ارائه کرد و گفت: از همان روز اول که این اتفاق رخ داد مجموعه همکاران و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در محل حضور داشتند و به امورات روستائیان رسیدگی می کردند.

 

وی افزود: صندوق حتی سامانه ای را برای ثبت خسارات سیل طراحی و در اختیار کارگزاران خود قرار داده تا اطلاعات بیمه شدگان و مستمری بگیران آسیب دیده صندوق را در صورت بهره مندی از بند 8 آئین نامه صندوق که مقرر می دارد حق بیمه سهم بیمه شدگان در مواقع بروز حوادث غیرمترقبه توسط دولت پرداخت شود در این سامانه ثبت شود.

 

دانیال پولادوند همچنین با حضور  در همایش گرامیداشت «روز شوراها» که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در گالیکش برگزارشد، طی سخنانی گفت: شوراهای اسلامی و دهیاران بازوان اجرایی دولت در روستاها هستند و باید به نحوی برای گسترش پوشش بیمه اجتماعی و معرفی خدمات صندوق نیز تلاش کنند.

پولادوند همچنین افزود: خدمت به روستائیان و تقویت امید در مردم در شرایط فعلی کشور، نیازمند تعامل و هم‌افزایی همه مسئولان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,080
  • 3,874,381
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©