در راستای تبیین برنامه‌های صندوق در سال جاری دومین همایش کارگزاران استان اردبیل برگزار شد

در راستای تبیین برنامه‌های صندوق در سال جاری دومین همایش کارگزاران استان اردبیل برگزار شد

دومین همایش کارگزاران استان اردبیل در سال جاری با هدف تبیین برنامه‌های صندوق در سال1398 و با رویکرد آموزشی و هم اندیشی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان اردبیل در این همایش با بیان اینکه تحقق برنامه‌ها، سیاست‌ها و ماموریت های صندوق در سالجاری نیازمند تلاش و همت  مضاعف کارگزاران است؛ ادامه داد: در راستای گسترش عدالت اجتماعی و اجرای احکام و قوانین بالادستی از جمله تحقق اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی، پوشش حداکثری جامعه هدف به صورت ویژه در دستور کار صندوق قرار گرفته است.

رضا عبداللهی با بیان اینکه تحقق برنامه‌‌های صندوق مستلزم تلاش جهادگونه و خیربلند کارگزاران است؛ افزود: توسعه بیمه اجتماعی و افزایش ضریب نفوذ در جامعه هدف نیازمند مشارکت جدی روستائیان  و کشاورزان و عشایر است که در این راستا کارگزاران باید برای اطلاع‌رسانی در خصوص مزایا و اهداف صندوق ارتباط شفاهی و چهره به چهره با مردم داشته باشند.

او با اشاره به اینکه برنامه راهبردی صندوق در سال 1398 توسعه بیمه اجتماع روستائیان با هدف رونق تولید در جامعه هدف خواهد بود؛ اضافه کرد: روستائیان، کشاورزان و عشایر در استقلال اقتصادی  و توسعه پایدار کشور نقش بسیار مهم و برجسته‌ای دارند و باید توسعه بیمه اجتماعی در سال رو نق تولید در کانون‌های اصلی تلاش و تولید به عنوان یک ضرورت در توسعه پاید ار و بازسازی روستاها مورد توجه جدی قرار گیرد.

دومین همایش کارگزاران استان اردبیل که در مرکز آموزش اداره کل فنی و حرفه‌ای استان برگزار و آموزش‌های لازم در حوزه‌های مختلف توسط کارشناسان صندوق به کارگزاران ارائه شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,456
  • 3,901,137
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©