رازانی در دومین کارگاه هم اندیشی کارگزاران استان فارس: برطرف شدن مشکلات کارگزاری ها از مهمترین برنامه های ما است

رازانی در دومین کارگاه هم اندیشی کارگزاران استان فارس: برطرف شدن مشکلات کارگزاری ها از مهمترین برنامه های ما است

دومین نشست هم اندیشی سال 98 کارگزاران فارس با حضور اسدالله رازانی رئیس هیئت مدیره صندوق، شریعتی مدیرکل امور مناطق و استان ها، حسن کمالی، مدیر استان فارس و منتخبین کارگزاران فارس در سالن جلسات دفتر فارس برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، حسن کمالی ضمن خیر مقدم به کارگزاران صندوق و رئیس هیئت مدیره و مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها  با ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد صندوق فارس از کلیه کارگزاری ها خواست تا با همت مضاعف و همکاری به تحقق سهمیه تکلیفی در سال 98 جامه عمل بپوشانند.

در ادامه نشست رازانی با ابراز خشنودی بابت حضور در استان فارس، فعالیت در صندوق را افتخار بزرگی دانست و گفت: این افتخار دو دلیل دارد، نخست خدمت به شریفترین و شایسته ترین اقشار جامعه که به لحاظ مبانی دینی و انسانی نیز دارای ارزشی والا هستند و دیگر آنکه به لحاظ نظریه های توسعه  فعالیت در صندوق، حائز اهمیت است.

رازانی در ادامه بحران صندوق های بازنشستگی را یکی از ابربحران های دنیای امروزی دانست و دلیل آن را عدم تناسب در منابع ورودی و  خروجی  سازمانها تلقی کرد.

او تصریح کرد: با برنامه ریزی صحیح و استفاده از تجارب صاحب نظران می توان شاهد پوشش حداکثری جامعه هدف در آینده باشیم.

رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستائیان هدف عمده از برگزاری این جلسات را برون سپاری امور به کارگزاران به عنوان همکاران هدف و پیشتازان عرصه خدمت به روستاییان دانست.

رازانی در ادامه افزود: برطرف شدن مشکلات کارگزاری ها  از جمیع جهات و به ویژه از حیث تأمین تجهیزات اساسی و پرداخت بخشی از هزینه کارگزاری ها در دستور کار هیأت مدیره و مدیر عامل صندوق است و پیگیری اهم موارد ذکر شده در چنین جلساتی از اهم برنامه های ما است و مقرر شده حداکثر در دو هفته آتی نتایج پیگیری ها به صورت مکتوب به دفتر استان و به تبع آن کارگزاری ها ارسال شود.

سپس شریعتی با اشاره به آمار و عملکرد استان فارس از حیث جذب و تمدید در سال 97، از کلیه کارگزاران خواست تا فعالیت در صندوق را به صورت تخصصی دنبال کرده و ضمن شناسایی جامعه هدف خود، رصد آماری ماهیانه را در دستور کار خود قرار دهند.

در پایان رازانی و شریعتی  با حضور در منزل دوتن از بیمه شدگان احکام مستمری بازنشستگی آنان را اعطاء کرد وبرنامه های صورت گرفته  از طریق شبکه استانی فارس در بخش خبری 45/20 پخش شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©