عضو هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان در استان گلستان خواستار همکاری سازمان های مردم نهاد برای معرفی خدمات صندوق هستیم

عضو هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان در استان گلستان خواستار همکاری سازمان های مردم نهاد برای معرفی خدمات صندوق هستیم

در سفر یک روزه شاهقلیان عضو هیأت مدیره و محمد صادق درویشی، مدیرکل حوزه مدیرعامل صندوق به استان گلستان نشست های جداگانه ای با کارگزارن و مسئولان اجرایی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در سفر یک روزه مجتبی شاهقلیان عضو هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و محمد صادق درویشی، مدیرکل حوزه مدیرعامل صندوق به استان گلستان، نشست های جداگانه ای با کارگزارن و مسئولان اجرایی استان برگزار کردند.
شاهقلیان ابتدا با حضور در سایت اداری استانداری با علی نصیبی، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری دیدار و گفتگو کرد.

 او در این نشست بر تداوم همکاری اداره کل امور روستایی استانداری با صندوق استان اشاره و بر لزوم استفاد حداکثری از ظرفیت شوراهای اسلامی و دهیاران استان برای معرفی خدمات صندوق تأکید کرد.
شاهقلیان سپس با  مدیرکل هماهنگی امور اجتماعی استانداری دیدار کرد.

 او در این دیدار به فلسفه ایجاد صندوق در  برقراری عدالت اجتماعی و حفظ کرامت انسان ها اشاره کرد و خواستار همکاری سازمان های مردم نهاد برای معرفی خدمات صندوق شد.
عضو هیأت مدیره صندوق همچنین با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با سعید مازندرانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست با استناد به نامه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارتخانه و مصوبات کارگروه ملی برنامه اشتغال روستایی و عشایری مبنی بر اینکه عضویت کارگران کارگاه هایی که تسهیلات اشتغالزایی روستایی را دریافت کرده اند باید نزد صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر انجام شود، مقرر شد لیست دریافت کنندگان این تسهیلات در اختیار کارگزاران صندوق استان قرار گیرد.
شاهقلیان سپس با حضور در مناطق سیل زده شهرستان آق قلا، از دفتر کارگزاری صندوق که در جریان سیل اخیر دچار خسارت شده بود، بازید کرد.

او همچنین تجهیزات و اقلامی را که شرکت سرمایه گذاری صندوق برای جبران خسارات کارگزاری تهیه کرده بود را تحویل داد و بدین ترتیب فعالیت موسسه کارگزاری از سر گرفته شد.
عضو هیأت مدیره صندوق در ادامه با مسئولان کارگزاری های شهرستان آق قلا دیدار کرد. در این جلسه هر یک از کارگزاران ضمن معرفی حوزه فعالیت خود دیدگاه ها و مشکلاتشان را مطرح کردند.
او همچنین با حضور در مناطق سیل زده از روستای سقر یلقی بازدید کرد.
 شاهقلیان عضو هیأت مدیره صندوق در ادامه سفر یک روزه خود به گلستان در دفتر صندوق استان حضور یافت و در دیداری صمیمی با همکاران  از نزدیک در جریان روند انجام امور قرار گرفت.
 این عضو هیأت مدیره همچنین با اسکندری مدیرکل کمیته امداد استان نیز دیدار کرد و بر لزوم پرداخت حق بیمه بیمه شدگان تحت پوشش نهاد کمیته امداد و برقراری ارتباط بیمه ای این گروه از بیمه شدگان برای بهره مندی از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی و مستمری بازماندگان تاکید شد.
گفتنی است ۲۳۳۹ نفر از مددجویان کمیته امداد استان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,574
  • 3,886,049
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©