مدیر صندوق اردبیل در جمع مردم هیر: صندوق یاری گر دولت در راستای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان است

مدیر صندوق اردبیل در جمع مردم هیر: صندوق یاری گر دولت در راستای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان است

مدیر صندوق استان اردبیل در جمع مردم شهر هیر با بیان اینکه صندوق یاری گر دولت در راستای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان است از شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی در راستای گسترش عدالت اجتماعی و ارتقای سطح زندگی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت.


به گزارش روابط عمومی، رضا عبداللهی با بیان اینکه نباید از نقش موثر صندوق اجتماعی روستائیان در ارتقای ثبات و امنیت اجتماعی در روستاها، توانمند سازی روستاییان و جلوگیری از مهاجرت به شهرها غافل شد؛ ادامه داد: بدون تردید گسترش چتر بیمه اجتماعی روستاییان در جامعه هدف می تواند باعث دلگرمی و امیدواری بیشتر جهادگران سنگر تولید برای تلاش و همت مضاعف در سال رونق تولید در کانون های اصلی اقتصاد مقاومتی شود.

او با تاکید بر اینکه توسعه بیمه اجتماعی از برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید است؛ اضافه کرد، با توجه ویژه دولت تحت پوشش قرار دادن ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر نیز در سال های اخیر به ماموریت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان اضافه شده است و دو برابر حق بیمه را نیز دولت به عنوان کارفرما پرداخت می کند.

عبداللهی خطاب به شهروندان هیر گفت: شرایط برای عضویت شهروندان در صندوق بیمه اجتماعی فراهم شده است و برای تسهیل عضویت ساکنین هیر در آینده نزدیک دفتر کارگزاری صندوق در این شهر افتتاح خواهد شد.

وی افزود: افراد فاقد بیمه می توانند از این فرصت طلایی استفاده کرده و برای برخورداری از مزایای صندوق و تامین آینده خود و خانواده هایشان به عضویت صندوق درآیند.

وی همچنین گفت: در حال حاضر 52 هزار و 800 نفر در استان اردبیل تحت پوشش صندوق هستند که از این تعداد دو هزار و 600 نفر مستمری ماهانه دریافت می کنند.

لازم به ذکر است در پایان مراسم یک حکم بازنشستگی به صورت نمادین به یکی از شهروندان شهر هیر اعطا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,425
  • 3,868,138
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©