مدیر صندوق استان یزد: شناسایی افراد فاقد بیمه شهرستان ابرکوه در دستور کار قرار گرفت

مدیر صندوق استان یزد: شناسایی افراد فاقد بیمه شهرستان ابرکوه در دستور کار قرار گرفت

اعلام آمادگی جهادکشاورزی، شرکت تعاونی عشایری و بخشداری بخش بهمن ابرکوه با صندوق جهت شناسایی و عضویت افراد فاقد بیمه .


به گزارش روابط عمومی، در راستای پوشش حداکثری جامعه مشمول در شهرستان ابرکوه، حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان با مدیر و کارشناسان جهاد کشاورزی، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی عشایری، مدیر کل و کارشناسان اداره امور عشایر استان شهرستان ابرکوه و بخشدار بخش بهمن ابرکوه دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیمی در ابتدا توضیحاتی در خصوص مزایا و حمایت های دولت در این صندوق، آماری از وضعیت بیمه در استان و شهرستان ابرکوه ارائه کرد و توضیح داد: وضعیت بیمه ای شهرستان ابرکوه بسیار ضعیف تر از سایر شهرستان های استان است، امیدواریم با همکاری کلیه سازمان های مربوطه بتوانیم شاهد رشدی اساسی و موثر در جهت پوشش افراد فاقد بیمه شهرستان باشیم.                 

مدیر صندوق استان یزد در ادامه اعلام کرد: طبق آمار دریافتی از سازمان برنامه و بودجه حدود 850 نفر افراد فاقد بیمه در این شهرستان داریم که کلیه آنها شرایط عضویت در این صندوق را دارند و همچنین بیش از 2000 نفر عشایر در این شهرستان سکونت دارند که اکثرا آنها می توانند با پرداخت کمترین حق بیمه به عضویت این صندوق درآیند.

او افزود: فایل اکسل اطلاعات افراد فاقد بیمه و عشایر شهرستان در اختیار سازمان جهاد کشاورزی، شرکت های تعاونی عشایری و بخشداری ها قرار خواهد گرفت و امیدواریم که با همکاری و همیاری یکدیگر بتوان گامی موثر در این راستا برداشت.

غیب اللهی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ابرکوه نیز خدمات و مزایای صندوق را به خصوص برای قشر ضعیف و محروم جامعه بسیار مهم عنوان کرد و گفت: چتر بیمه ای در همه زمینه ها مهم و تاثیر گذار است که در صورت نبود بیمه و حمایت صندوق افراد باید تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار می گرفتند.

او در ادامه از اهمیت و جایگاه عشایر گفت و بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی و شرکت های تعاونی عشایری ارائه کلیه خدمات به عشایر را  منوط به داشتن بیمه و عضویت در این صندوق کرده اند.

همجنین در ادامه این نشست اکرمی بخشدار بخش بهمن شهرستان ابرکوه ضمن استقبال از مزایای این صندوق بیان کرد: شرکت تعاونی دهیاری های بخش بهمن نیز ملزم به فعالیت و همکاری با این صندوق خواهند بود.

در پایان مقرر شد لیست کلیه عشایر از طریق مراکز جامعه سلامت اطلاعاتشان تکمیل و در خصوص عضویت آنها اقدام شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,519
  • 3,868,232
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©