مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیمه اجتماعی: شرط برقراری ارتباط بیمه ای بیمه شدگان پرداخت به موقع حق بیمه است

مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیمه اجتماعی: شرط برقراری ارتباط بیمه ای بیمه شدگان پرداخت به موقع حق بیمه است

قرارداد بیمه اجتماعی 64 هزار و 185 نفر از بیمه شدگان زن و مرد سرپرست خانوار مددجوی تحت پوشش و مورد تایید کمیته امداد امام خمینی ( ره ) تمدید شد.


به گزارش روابط عمومی، عباس باقری مدیرکل وصول حق بیمه و حساب های انفرادی اعلام کرد با توجه به توافق به عمل آمده بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و کمیته امداد امام خمینی (ره) و در راستای تفاهمنامه سال 1396،  قرارداد بیمه اجتماعی 64 هزار و 185 نفر از بیمه شدگان زن و مرد سرپرست خانوار مددجوی تحت پوشش و مورد تایید کمیته امداد  برای سال جاری به مدت 12 ماه تمدید می شود.

عباس باقری بیان کرد:  شرط برقراری ارتباط بیمه ای بیمه شدگان و برخورداری از تعهدات بلند مدت صندوق از جمله مستمری از کارافتادگی کلی، فوت و پیری،  پرداخت به موقع حق بیمه به صندوق است.

او افزود: کمیته امداد در راستای ماموریت های ذاتی و صیانت از حقوق بیمه شدگان زن و مرد مددجوی سرپرست خانوار تحت پوشش، نسبت به تمدید قرارداد بیمه اجتماعی بیش از 64 هزار نفر از مددجویان زن سرپرست خانوار روستائی و عشایری، از اول  فروردین امسال تا انتهای سال به مدت 12ماه و براساس سطح یک درآمد ماهیانه مقطوع مبنای وصول حق بیمه سال 98 اقدام کرده است.

مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی با اعلام این خبر گفت: ضمن هماهنگی به عمل آمده با کمیته امداد امام خمینی (ره) حق بیمه متعلقه دو ماهه اول سال جاری مددجویان مشمول در سی و یکم اردیبهشت ماه به حساب صندوق واریز شد  و حق بیمه ده ماه بعدی حداکثر تا پایان خرداد ماه سال جاری  به حساب صندوق واریز خواهد شد.

باقری همچنین افزود: تمامی مددجویان مرد و زن سرپرست خانوار روستائی و عشایر که در سنوات گذشته با ارائه معرفی نامه از سوی کمیته امداد به عضویت صندوق درآمده و در فهرست مددجویان مورد تایید کمیته امداد برای تمدید  قرارداد سال 1398 نیستند در صورت تمایل می توانند به کارگزاری های صندوق مراجعه و به صورت شخصی نسبت به پرداخت حق بیمه خود به حساب صندوق اقدام کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1
  • 3,888,256
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©