جلسه کارگروه تخصصی بیمه‌ای هیئت مدیره صندوق برگزار شد نحوه اعطای تسهیلات به کارگزاری‌ها بررسی شد

جلسه کارگروه تخصصی بیمه‌ای هیئت مدیره صندوق برگزار شد نحوه اعطای تسهیلات به کارگزاری‌ها بررسی شد

در جلسه این هفته کارگروه تخصصی بیمه‌ای هیئت مدیره، نحوه اعطای تسهیلات به کارگزاری‌های صندوق جهت تجهیز آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


 

به گزارش روابط عمومی، دومین جلسه از جلسات کارگروه تخصصی بیمه‌ای هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به ریاست مجتبی شاهقلیان و با حضور حسن غیبی ، صمد الله فیروزی، عباس باقری، مصطفی شریعتی و سوگند سهیلی به‌عنوان اعضای کارگروه، تشکیل شد.

در این جلسه کارگروه تخصصی بیمه‌ای هیئت مدیره، نحوه اعطای تسهیلات به کارگزاری‌های صندوق جهت تجهیز آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تسهیلات برای کارگزاری‌ها که بنا بر گفته مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها در بودجه امسال صندوق لحاظ شده است قرار است با کمک بانک‌ها به 1800 کارگزاری صندوق واگذار شود.

در این جلسه مجتبی شاهقلیان، عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، با تآکید بر ‌ضرورت کمک به کارگزاری‌ها گفت: استان‌ها باید امکان سنجی و طیف سنجی شوند و متناسب با نیاز، امکانات، توانایی‌ها و تعداد بیمه شده‌ها مورد حمایت قرار گیرند و به آنها کمک شود.

در همین رابطه صمدالله فیروزی، عضو کارگروه بیمه ای صندوق، با بیان اینکه کارگزار، مجری اهداف صندوق بیمه اجتماعی است افزود: بیشتر از آنکه کارگزاران به ما نیاز داشته باشند، ما به آنها نیاز داریم از این رو حمایت از آنها را ضروری می‌دانیم.

او در ادامه بحث در مورد بررسی شرایط اخذ تسهیلات توسط کارگزاری‌ها گفت: شرایط دریافت تسهیلات را آن‌قدر سخت نکنیم تا کارگزاران از دریافت آن پشیمان بشوند.

در این جلسه همچنین برای آسان کردن روند بازپرداخت تسهیلات توسط کارگزاران یکی از گزینه‌های پیشنهادی مورد تأیید اعضا در کارگروه، پرداخت تسهیلات متناسب با حق‌الزحمه کارگزاری‌ها نزد صندوق و بازپرداخت آن از محل حق‌الزحمه آن‌ها بود تا تناسب در مقدار و نحوه پرداخت به هر کارگزاری بر اساس توان مالی و بیمه شده جذب شده رعایت شود. در این نحوه پرداخت میزان حق‌الزحمه هر کارگزاری نزد صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، به عنوان پشتیبانی برای پرداخت تسهیلات محسوب می شود.

یکی دیگر از موضوعات مورد بررسی خرید اسکنر اثر انگشت برای کارگزاری‌ها جهت سرعت بخشیدن و تسهیل مراحل ثبت نام بود که تصمیمات لازم برای آن اتخاذ شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,225
  • 3,867,938
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©