فرماندار جدید و بخشداران شهرستان یزد برای توسعه بیمه روستایی اعلام آمادگی کردند

فرماندار جدید و بخشداران شهرستان یزد برای توسعه بیمه روستایی اعلام آمادگی کردند

فرماندار یزد با اعلام اینکه از هرگونه همکاری استقبال می کنیم گفت: در مساجد، جلسات و بازدید های هفتگی که به همراه بخشداران از روستاها خواهیم داشت بحث بیمه روستاییان را نیز مطرح میکنیم.


به گزارش روابط عمومی، با هدف آشنایی و همکاری بیشتر جلسه ای با حضور مدیر صندوق استان یزد، فرماندار، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی و کارگزاران شهرستان یزد برگزار شد.

در ابتدای جلسه حسن ابراهیمی انتصاب سیدمحمد رستگاری را  به عنوان فرماندار شهرستان یزد تبریک گفتند و گفت: امید است بتوانیم با همکاری شما، معاونین و بخشداران در بحث بیمه روستاییان خدمتی برای مردم انجام بدهیم.

او گفت امروزه ما شاهد فعالیت بخشداران، شوراها و دهیاران در روستاها هستیم و می بینیم که چه کارهای عمرانی و زیربنایی زیادی انجام می دهند ولی در خصوص بحث درآمدی و فقر درآمدی مردم فکری اندیشیده نشده است و این خود یکی از دلایل مهم مهاجرت از روستاها به شهرها است.

 ابراهیمی در ادامه به بیان محورهای همکاری بین صندوق و استانداری به مباحثی چون مطرح کردن مباحث بیمه اجتماعی در جلسات و بازدید های روستایی توسط فرماندار و بخشداران و استفاده از سیاست های تشویقی توسط فرماندار و بخشداران برای دهیاران و شوراها جهت همکاری با صندوق اشاره کرد

 او همچنین اشاره کرد که لیست افراد فاقد بیمه شهرستان یزد توسط صندوق آماده شده است و فقط به اطلاعات تماس آنها نیاز است که در اختیار بخشداران، دهیاران و شوراها قرار گیرد تا نسبت به تکمیل اطلاعات و حتی مشاوره آنها اقدام شود.

در ادامه پاکدل، بخشدار مرکزی شهرستان یزد گفت: مجموعه بخشداری آمادگی خود را جهت همکاری با صندوق اعلام              می کند و در خصوص افراد فاقد بیمه، این لیست آنها را دراختیار دهیاران و شوراها قرار می دهد تا نسبت به تکمیل اطلاعات و مشاوره آنها اقدام شود.

رستگاری فرماندار شهرستان یزد نیز ضمن عرض خوشامدگویی و تبریک پیشاپیش عید فطر گفت: اهمیت بیمه روستایی بیشتر مبحث آینده نگری افراد است و ما خود می دانیم که این موضوع چه تاثیری در آینده روستاییان و رفع فقر آنها خواهد داشت.

فرماندار همچنین اعلام کرد: در مساجد، جلسات و بازدید های هفتگی که به همراه بخشداران از روستاها خواهیم داشت بحث بیمه روستاییان را نیز مطرح میکنیم و از هرگونه همکاری استقبال می کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©