مدیرکل تعهدات خبر داد 14 هزار مشمول دریافت مستمری ثبت نشده شناسایی شدند

مدیرکل تعهدات خبر داد 14 هزار مشمول دریافت مستمری ثبت نشده شناسایی شدند

سوگند سهیلی، مدیرکل تعهدات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از شناسایی 14 هزار نفر مشمول دریافت مستمری فوت در ایران خبر داد که از تسهیلات صندوق استفاده نمی‌کنند.


به گزارش روابط عمومی، در جلسه کارگروه تخصصی بیمه‌ای هیئت‌مدیره صندوق، سوگند سهیلی از شناسایی 42 هزار بیمه شده فوتی که از مزایای صندوق بیمه اجتماعی استفاده نمی‌کنند خبر داد که از بین این تعداد بر اساس بررسی‌های انجام شده 14 هزار نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات هستند اما هنوز اقدامی از سوی آنها برای دریافت خدمات و تسهیلات صندوق صورت نگرفته است.

سهیلی با اعلام این خبر در جلسه کارگروه بیمه با توضیح اینکه این 14 هزار نفر مشمول دریافت تسهیلات صندوق بیمه هنوز اقدامی جهت ثبت موقعیت خود و بهره‌مندی از حق بیمه خود نکرده‌اند درباره چگونگی مطلع کردن این مشمولان و پیگیری نحوه دریافت حقوق آنها از صندوق قول پیگیری و بررسی داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,813
  • 3,874,114
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©