مجمع عمومی عادی سالانه فولاد خراسان برگزار شد مبلغ 400 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید

مجمع عمومی عادی سالانه فولاد خراسان برگزار شد مبلغ 400 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد خراسان تشکیل شد که از جمله مصوبات آن تقسیم مبلغ 400 ریال سود به ازای هر سهم بود.


به گزارش روابط عمومی،   مجمع عمومی  سهام فولاد خراسان در سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد، به ریاست مسعود هنردوست و حضور علی اکبری از شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و ابراهیم زاده از صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران به عنوان ناظر و مهندس احمدی به عنوان منشی جلسه برگزار شد.

در این مجمع ابتدا گزارش مبسوطی از عملکرد هیات مدیره به مجتمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام درباره فعالیت شرکت در سال مالی 1397 به حاضران ارایه شد.

پس از تصویب صورت های مالی از سوی سهامداران، تقسیم مبلغ 400 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید و موسسه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت ارزش آفرینان صبا، شرکت توسعه  معدنی و صنعتی صبا نور و شرکت سرمایه گذاری ارشک به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت برای دو سال انتخاب و موسسه حسابرسی «هشیار بهمند» به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی «آزمون پرداز ایران مشهود»  به عنوان بازرس علی البدل  برای سال مالی جاری تعیین شدند.

از دیگر مصوبات این مجمع انتخاب روزنامه های «خراسان» و «دنیای اقتصاد» به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©