مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان: شرایط سیستان و بلوچستان اصلاً قابل مقایسه با استان‌های برخوردار نیست

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان: شرایط سیستان و بلوچستان اصلاً قابل مقایسه با استان‌های برخوردار نیست

امان الله شاقوزایی با مهرداد عرب اول، معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با مهرداد عرب اول، معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد.

       مدیر صندوق استان با اشاره به ضرورت همکاری و تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادها، اظهار داشت: حضور صندوق بیمه اجتماعی در کارگروه‌های مرتبط می‌تواند زمینه تعامل و همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی را برای گسترش پوشش بیمه اجتماعی فراهم کند.

     شاقوزایی با اشاره به نقش بیمه اجتماعی در توسعه اقتصادی و اجتماعی گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی، پوشش حداکثری بیمه اجتماعی و پرداخت حقوق مستمری نقش موثری در رشد اقتصادی و کاهش مشکلات معیشتی خانواده‌های روستایی و عشایر دارد و نیاز است اطلاع رسانی شایسته‌ای در این خصوص با همکاری و مشارکت همه صورت پذیرد.

او افزود: شرایط استان سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از استانهای کم برخوردار کشور قابل مقایسه با بسیاری از استانهای برخوردار نیست به همین دلیل با میانگین کشوری پوشش بیمه اجتماعی فاصله داریم.

      در ادامه عرب اول، با اشاره به خدمات ارزنده دولت در حمایت از اقشار آسیب پذیر و مولد بر همکاری دستگاه های اجرایی استان و ادارات و سازمان‌های شهرستان‌ها تاکید کرد و گفت: گسترش پوشش بیمه اجتماعی با اطلاع رسانی مطلوب می‌تواند توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی خانواده‌ها را همراه با آرامش خاطر و تأمین امنیت شغلی را در پی داشته باشد.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان افزود: از حضور مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان در کارگروههای مرتبط استقبال می‌کنیم و امیدواریم با استفاده از مشارکت همگانی بتوانیم گامی مهم در جهت خدمت به مردم عزیز استان برداریم.

وی با اشاره به حق بیمه سالیانه صندوق بیمه اجتماعی گفت: با توجه به پرداخت دو سوم حق بیمه افراد توسط دولت، هزینه‌های بسیار کم بیمه و تسهیل فرایند ثبت نام به گونه‌ای است که همه مشمولین بیمه اجتماعی بتوانند با عضویت در این بیمه از مزایای خوب آن از جمله دریافت حقوق مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی، فوت و همچنین نقل و انتقال سوابق به سایر بیمه‌های اجتماعی بهره مند گردند.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,338
  • 3,868,051
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©