مدیریت تعاون روستائی از صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی تقدیر کرد

مدیریت تعاون روستائی از صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی تقدیر کرد

مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی از مدیریت صندوق استان خراسان جنوبی برای تلاش های همه جانبه و همکاری با تشکل های بخش کشاورزی و تعاون روستایی قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی، غلامرضا قربانی، مدیر تعاون روستایی استان خراسان جنوبی با ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار فرج زاده ضمن عرض خوش آمد گویی و تشکر از حضور مدیر تعاون روستایی در محل مدیریت  صندوق استان  بیمه های اجتماعی را  فرصتی ارزشمند دانست که جامعه هدف صندوق و سازمان تعاون روستایی را از حمایت‌های دولت برخوردار می کند.

مدیر استان خراسان جنوبی با ارائه گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق در استان، به تشریح نقاط قوت فعالیت کارگزاری ها پرداخت وگفت: دولت گام های ارزشمندی در حوزه سلامت جامعه و حمایت اجتماعی از کشاورزان و روستائیان برداشته و اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد مصداق حمایت دولت از روستائیان و عشایردانست.

او ادامه داد: تشکل های بخش کشاورزی و تعاونی تولید باید در سراسر استان، حضور در مناطق محروم را اولویت نخست کار خود بدانند و با حضور در روستاها، به صورت چهره به چهره با مردم صحبت و آنان را از خدمات صندوق آگاه سازند.

در ادامه این جلسه قربانی از تلاش های همه جانبه و همکاری صندوق با تشکل های بخش کشاورزی و تعاون روستایی تشکر و قدردانی کرد و گفت: دولت با بسترسازی بیمه در جای جای زندگی ایرانی ها جایگاه ویژه ای فراهم کرده که آبرومندانه و عزتمند زندگی کنند. افراد در دوران جوانی با نیم نگاهی به آینده می توانند آتیه خود و خانواده خود را با کمترین هزینه فراهم کنند که این امکان از طریق بیمه فراهم شده است.

او همچنین افزود: تقویت تشکل های بخش کشاورزی بر توسعه فرهنگ بیمه در بین کشاورزان و روستاییان می تواند نقش بسزایی در جذب جامعه هدف داشته باشد. تشکل ها مجموعه هایی هستند که کشاورزان و روستاییان، مراجعات زیادی به این مراکز دارند از این رو باید این فرصت از طریق تشکل ها غنیمت شمرده و مزایای بیمه به خوبی برای جامعه هدف اطلاع رسانی شود.

در این ادامه این جلسه از سوی مدیر تعاون روستایی استان  با اهدای لوح تقدیر از فعالیت های صندوق استان در جهت حمایت و همکاری تشکل های بخش کشاورزی تقدیر به عمل آمد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,563
  • 3,868,276
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©