مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد: روحانیون مستقر و مهاجر در روستاها به عنوان مبلغ بیمه وارد عمل شوند

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد: روحانیون مستقر و مهاجر در روستاها به عنوان مبلغ بیمه وارد عمل شوند

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با حضور در دفتر مدیر صندوق استان یزد بهترین امر اجتماعی در روستاها را تبلیغ برای ترویج فرهنگ بیمه دانست.


به گزارش روابط عمومی، جلسه ای با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، معاونت امور شوراها و دهیاری ها ، مدیر صندوق استان و جمعی از کارشناسان در دفتر مدیریت صندوق استان برگزار شد.

 

 

حسن ابراهیمی، مدیر صندوق استان یزد در این جلسه ابتدا توضیحاتی در خصوص بیمه ارائه کرد و صندوق بیمه روستائیان و عشایر را یک ظرفیت مغفول خواند و گفت: در ابتدا صندوق چندان شناخته شده نبود اما طی چند سال گذشته و همانطور که آمار و ارقام نشان می دهد شاهد رشد و شکوفایی صندوق بوده ایم.

 

 

 

 

او در ادامه افزود: در همین راستا می طلبد تا همه دستگاه ها و نهادهای اجرایی هر کدام به نحوی با این صندوق همکاری کنند تا حداقل رسالت خود را انجام داده باشیم.

 

 

 

 

ابراهیمی همچنین توضیحاتی در خصوص نحوه تشکیل و اعضای ستاد راهبردی صندوق ارائه داد و درخواست کرد که احکام اعضای ستاد راهبردی زودتر صادر تا با توجه به اهمیت موضوع اولین جلسه ستاد راهبردی استان تشکیل شود .

 

 

 

 

زارع رشکوئیه، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن تقدیر از زحمات مدیر صندوق استان، صندوق بیمه روستاییان و عشایر را یک فرصت بسیار مغتنم برشمرد و خواهان توجه مراکز جهاد کشاورزی، خانه های بهداشت، دهیاران، شوراها و ….. در افزایش ضریب نفوذ بیمه شد و افزود: امروز بهترین امر اجتماعی در روستاها این است که آحاد اقشار جامعه برای ترویج فرهنگ بیمه تبلیغ کنند .

 

 

 

 

زارع رشکوئیه تاکید کرد در راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه و تشکیل ستاد راهبردی استانی صندوق دستور صدور احکام اعضا را از استاندار خواهد گرفت و پیشنهاد داد تا قبل از تشکیل ستاد راهبردی جلسه با گروه هدف تشکیل شود و سپس چند پیشنهاد در راستای گسترش ضریب نفوذ بیمه به شرح ذیل عنوان کرد :

 

 

 

 

1 – ورود به حوزه دانشگاه ها و استفاده از ظرفیت دانشجویان جهت معرفی صندوق در سطح روستاها به عنوان دوره کارآموزی.

 

 

 

 

2 – همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی: روحانیون مستقر و مهاجر در روستاها به عنوان مبلغ بیمه وارد عمل شوند.

 

 

 

 

3 – همکاری با ادارات آب، برق و گاز : مامور توزیع قبض می تواند مبلغ بیمه شود.

 

 

 

 

4 – استفاده از ظرفیت خانه های بهداشت: در جلسات دفتر امور روستایی در سطح شهرستان از مدیر صندوق بیمه و مسئولین خانه های بهداشت نیز دعوت شود.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,314
  • 3,868,027
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©