مدیر صندوق استان یزد در جلسه ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری: مجریان طرح‌های بوم گردی می توانند از مزایای صندوق بیمه بهره مند شوند

مدیر صندوق استان یزد در جلسه ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری: مجریان طرح‌های بوم گردی می توانند از مزایای صندوق بیمه بهره مند شوند

مجریان طرح‌های پرورش زنبور عسل برای بیمه کردن نیروهای خود از طریق صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر باید اقدام کنند.


به گزارش روابط عمومی، جلسه کمیته نظارت بر اجرای آیین نامه قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری در دفتر مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری برگزار شد.

این جلسه با حضور نماینده هایی از جمله اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، تأمین اجتماعی، صندوق بیمه روستاییان و عشایر، سازمان صمت، بانک کشاورزی و جمعی از کارشناسان و مسئولین استانی برگزار شد.

حسن ابراهیمی،  مدیر صندوق استان یزد در ابتدا به شرایط استفاده از مزایای صندوق اشاره کرد و گفت: مجریان طرح‌های بوم گردی و طرح‌هایی که مشمول قانون کار نیستند به راحتی می‌توانند از این بیمه استفاده و از مزایایی چون مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت بر اساس سطوح درآمدی بهره مند شوند.

او همچنین افزود: مشاغلی که رابطه کارگری و کارفرمایی  دارند نمی‌توانند از این بیمه استفاده کنند و مشمول بیمه تأمین اجتماعی می شوند.

 در پایان جلسه همچنین مقرر شد تا مجریان طرح‌های پرورش زنبور عسل برای بیمه کردن نیروهای خود از طریق صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  اقدام کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,371
  • 3,874,672
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©