اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج برگزار شد

اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج برگزار شد

فرماندار سنندج خواستار تلاش همه جانبه بخشداران و ادارات عضو ستاد جهت تحقق سمهیه تکلیفی سال 98 شد .


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج که در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار گردید ، دکتر محمدابراهیم زارعی فرماندار سنندج گفت : تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این حوزه صورت گرفته ولی سطح انتظارات  بیشتر از این حد است و هدف ما پوشش 100 درصدی جامعه مشمول است .

فرماندار سنندج در ادامه خواستار تشریح مزایا و خدمات برای کلیه گروههای مرجع از جمله ماموستایان شد و گفت : بر اساس آمار و اطلاعات موجود بیشترین تعداد بیمه شده در این دولت بوده و می بایست با برنامه ریزی مناسب کل جامعه مشمول را تا پایان این دولت تحت پوشش قرار دهیم .

ایشان خواهان همکاری و تلاش همه جانبه بخشداران و ادارات عضو ستاد شد و تاکید کرد: مردم بایستی با مزایا و خدمات صندوق آشنا شوند و دریافت حداقل مستمری نیز برای یک خانواده روستایی بسیار مهم بوده و می بایست تلاش و اهتمام بیشتری صورت پذیرد که کلیه ابعاد موضوع برای مخاطبان از طریق صدا و سیما و شبکه های مجازی تشریح گردد و یقینا این آموزشها تاثیر گذار خواهد بود .

ایشان در بخش پایانی سخنان خود خواستار همت مضاعف در خصوص تحقق سهمیه تکلیفی شهرستان شد و اظهار امیداوری کرد با همت اعضا به پوشش همگانی برسیم و این مهم منوط به تشریح صحیح و مناسب مزایا و خدمات است .

 در ادامه جبار احمدپور مدیر استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین ، مختصری از خدمات صندوق جهت آشنایی حضار بیان و هدف از برگزاری این جلسه را هم افزایی و استفاده از ظرفیت سایر ادارات مرتبط و فرهنگ ساز عنوان وگزارشی از فعالیت کارگزاران شهرستان در سال 97 ارائه نمود . ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از تعداد بیمه شدگان شهرستان در سه ماهه اول سال 98 به تفکیک بخش ارائه و گفت سهمیه تکلیفی شهرستان در سال 98 تعداد 1847 خانوار می باشد که امید است با همت تک تک اعضا این مهم تحقق یابد

در پایان اعضای حاضر در جلسه سوالات ، ابهامات و دیدگاههای خود را مطرح و به آنان پاسخ مقتضی داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 277
  • 3,888,532
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©