اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج برگزار شد

اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج برگزار شد

فرماندار سنندج خواستار تلاش همه جانبه بخشداران و ادارات عضو ستاد جهت تحقق سمهیه تکلیفی سال 98 شد .


به گزارش روابط‌عمومی، اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، محمدابراهیم زارعی فرماندار سنندج گفت: تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این حوزه صورت گرفته ولی سطح انتظارات بیشتر از این حد است و هدف ما پوشش 100 درصدی جامعه مشمول می باشد.

فرماندار سنندج در ادامه خواستار تشریح مزایا و خدمات برای کلیه گروه‌های مرجع از جمله ماموستایان شد و گفت : بر اساس آمار و اطلاعات موجود بیشترین تعداد بیمه شده در این دولت به عضویت صندوق درامده و می بایست با برنامه‌ریزی مناسب کل جامعه مشمول را تا پایان این دولت تحت پوشش قرار دهیم . همچنین ایشان خواهان همکاری و تلاش همه جانبه بخشداران و ادارات عضو ستاد با مدیریت صندوق در استان شد و تاکید کرد: مردم بایستی با مزایا و خدمات صندوق آشنا شوند و دریافت حداقل مستمری نیز برای یک خانواده روستایی بسیار مهم بوده و میبایست تلاش و اهتمام بیشتری صورت‌پذیرد که کلیه ابعاد موضوع برای مخاطبان از طریق صدا و سیما و شبکه‌های مجازی تشریح گردد و یقینا این آموزش‌ها تاثیر گذار خواهد بود. ایشان در بخش پایانی سخنان خود خواستار همت مضاعف در خصوص تحقق سهمیه تکلیفی شهرستان شد و اظهار امیداوری کرد با همت اعضا به پوشش همگانی رسد.

 در ادامه جبار احمدپور مدیر استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، مختصری از خدمات صندوق جهت آشنایی حضار بیان و هدف از برگزاری این جلسه را هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت سایر ادارات مرتبط و فرهنگ‌ساز عنوان وگزارشی از فعالیت کارگزاران شهرستان در سال 97 ارائه نمود. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از تعداد بیمه‌شدگان شهرستان در سه ماهه اول سال 98 به تفکیک بخش ارائه و گفت سهمیه تکلیفی شهرستان در سال 98 تعداد 1847 خانوار می‌باشد که امید است با همت تک تک اعضا این مهم تحقق یابد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 608
  • 3,888,863
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©