جلسه مدیر استان بوشهر با معاون سیاسی ،امنیتی استاندار

جلسه مدیر استان بوشهر با معاون سیاسی ،امنیتی استاندار

کازرونی گفت: همه بانوان سرپرست خانوار با مراجعه به نمایندگی‌های رسمی صندوق جهت نامنویسی و عضویت در صندوق می‌توانند از مزایای عضویت در صندوق بهره‌مند گردند.


به گزارش روابط ‌عمومی ، جلسه دیدار و گفت‌وگو مدیر این صندوق در استان بوشهر با معاون سیاسی، امنیتی و مدیر کل بانوان استانداری و تعدادی از مدیران استان در سالن اجتماعات استانداری برگزار گردید، در این جلسه که به منظور ادامه همکاری همه سازمان‌ها جهت بیمه نمودن زنان سرپرست خانوار تشکیل شده بود، ابتدا کازرونی مدیر استان کلیاتی از اهداف و عملکرد صندوق ارئه نمود. وی بیان کرد: همه بانوان سرپرست خانوار با مراجعه به نمایندگی‌های رسمی صندوق جهت نامنویسی و عضویت در صندوق می‌توانند از مزایای عضویت در صندوق بهره‌مند گردند.

سپس معاون سیاسی، امنیتی استاندار ضمن تشکر از مدیر استان برای ارائه توضیحات در مورد صندوق بیمه، ارئه این خدمات ارزشمند به قشر آسیب پذیر روستایی و عشایر را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و خواستار همکاری همه جانبه سازمان‌ها و نهادهای زیربط جهت جذب زنان سرپرست خانوار شد تا این قشر آسیب پذیر بتوانند از مزایای صندوق در آینده استفاده کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,490
  • 3,901,171
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©