محسن کهتری : سامانه تمدید بیمه شدگان بارگذاری شد

محسن کهتری : سامانه تمدید بیمه شدگان بارگذاری شد

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات گفت:با ورود شخص بیمه شده به سامانه تمدید و درج کد ملی ، اطلاعات هویتی و مشخصات پرداختی فرد نمایش داده می شود.


به گزارش روابط عمومی، محسن کهتری مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات از بارگذاری سامانه تمدید بر روی سایت صندوق خبر داد وی افزود : با توجه به تأکیدات قانونی و دستور هیأت محترم دولت در خصوص الزام به ارائه خدمات الکترونیکی توسط کلیه سازمانها و دستگاهها در قالب دولت الکترونیک و همچنین به منظور تسهیل در فرایند تمدید بیمه ، امکان دریافت شناسه تمدید برای پرداخت حق بیمه از طریق سامانه بیمه اجتماعی (سبا) برای بیمه شدگان صندوق فراهم شد.

وی عنوان کرد : بر این اساس بیمه شدگان محترم می توانند با مراجعه به وبسایت صندوق و ورود به سامانه سبا، شناسه تمدید را دریافت نموده و از طریق مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی که در صفحه تمدید پیش بینی شده و یا دستگاه خودپرداز یا مراجعه به شعب بانک کشاورزی ، نسبت به پرداخت مبلغ حق بیمه خود اقدام نمایند.

کهتری خاطر نشان کرد : با ورود شخص بیمه شده به سامانه فوق و درج کد ملی ، اطلاعات هویتی و مشخصات پرداختی فرد نمایش داده شده و فقط امکان انتخاب همان سطح درآمدی و یا یک سطح بالاتر وجود داشته و در نهایت شناسه تمدید با همان کد کارگزاری فرد بیمه شده، ارائه می‌گردد و این کد کارگزاری توسط شخص بیمه شده غیر قابل تغییر است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,455
  • 3,868,168
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©