موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان: توسعه بیمه اجتماعی نیازمند تعامل و همکاری همگانی است

موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان: توسعه بیمه اجتماعی نیازمند تعامل و همکاری همگانی است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی ، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از فعالیت‌های مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان برای تلاش در جهت خدمت به روستائیان و عشایر استان‌، اظهار داشت: بیمه اجتماعی با پرداخت دو سوم حق بیمه توسط دولت در حمایت از روستائیان، کشاورزان و عشایر فرصتی مناسب برای توانمندسازی خانواده‌ها، توسعه اقتصادی و اجتماعی است و امیدواریم با اطلاع‌رسانی شایسته، شاهد گسترش نفوذ آن در استان و برخورداری جامعه هدف از مزایای ارزنده آن باشیم.

موهبتی با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی و معرفی شرایط عضویت صندوق و مزایای آن، خواستار حضور مدیریت صندوق در همایش آتی فرمانداران و تبیین برنامه ها و اهداف صندوق در سال جاری شد و افزود: توسعه بیمه اجتماعی نیازمند تعامل و همکاری همگانی است و ضرورت دارد فرمانداران، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی با اهتمام و تلاش مضاعف برای گسترش پوشش بیمه فعالیت کنند.

وی با اشاره به نوپا بودن صندوق خاطر نشان ساخت: علی‌رغم جوان بودن صندوق بیمه روستاییان و عشایر و زمان کمی که از شکل‌گیری آن می‌گذرد، موفقیت‌های چشمگیری در سطح کشور و در جهت پاسخگویی به مطالبات مردم داشته است.

   شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های صندوق در سطح استان، اذعان داشت: همکاری فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در جهت معرفی شرایط و مزایای صندوق و توسعه بیمه اجتماعی می‌تواند بسیار موثر باشد .

   وی با اشاره به پراکندگی گسترده روستائیان و عشایر استان بیان کرد: شرایط ثبت‌نام به گونه‌ای تسهیل شده که مراجعه کنندگان بتوانند در کمترین زمان ممکن با مراجعه به دفاتر کارگزاری ،اقدام به عضویت و ثبت‌نام کنند.

شاقوزایی افزود: گسترش عدالت اجتماعی، ارتقاء شاخص های امنیت و رفاه اجتماعی و حفظ کرامت انسانی و عزت نفس در بیمه اجتماعی همواره مهم و مورد تاکید بوده و تلاش مجموعه صندوق بر توانمندسازی خانواده‌ها، رشد اقتصادی جوامع محلی و توسعه اجتماعی استوار است که موجب  آرامش خاطر و رفاه خانواده‌ها را در آینده به همراه خواهد داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©