سومین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان استان خراسان جنوبی برگزار شد: تاکید مدیر عامل صندوق بر تحقق چشم انداز «هر خانوار روستایی یک بیمه اجتماعی»

سومین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان استان خراسان جنوبی برگزار شد: تاکید مدیر عامل صندوق بر تحقق چشم انداز «هر خانوار روستایی یک بیمه اجتماعی»

در سومین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان استان خراسان، مدیر صندوق استان ضمن تبیین وضعیت کارگزاری‌ها به سهمیه تکلیفی و گزارش سه ماهه آنان در سال 98 اشاره و بر لزوم تلاش جدی کارگزاران برای تحقق چشم انداز «هر خانوار روستایی یک بیمه اجتماعی» تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سومین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و عشایر استان با حضور فرج زاده، مدیر استان خراسان جنوبی و خوشایند، مدیرکل  آموزش فنی و حرفه ای و قربانی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی و کارگزاران استان در محل سالن جلسات اداره کل آموزش  فنی‌وحرفه‌ای برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه مدیر صندوق استان خراسان جنوبی ضمن عرض خیر مقدم به مدیران حاضر در جلسه و کارگزاران گزارش‌هایی از فعالیت‌های صندوق استان ارائه کرد.

 

فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان ضمن تبیین وضعیت کارگزاری‌ها به سهمیه تکلیفی و گزارش سه ماهه آنان در سال 98 اشاره و بر لزوم تلاش جدی کارگزاران برای تحقق چشم انداز «هر خانوار روستایی یک بیمه اجتماعی» تاکید کرده و گفت: کارگزاران از طریق معتمدین محلی در روستاها افراد فاقد بیمه را شناسایی کنند.

 

 وی به ضرورت به کار بردن خلاقیت و ابتکار از سوی مدیران دفاتر اشاره کرده و گفت: مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات، نحوه اطلاع رسانی، تجربیات و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.

 

در ادامه این جلسه خوشایند، مدیر کل فنی‌وحرفه‌ای استان خراسان نیز از فعالیت صندوق استان و کارگزاران تقدیر و تشکر کرده و گفت: روستائیان با بیمه اجتماعی آرامش خاطری را در خانواده خود ایجاد خواهند کرد. ما تلاش خواهیم کرد از ظرفیت سازمان فنی‌وحرفه‌ای در خصوص تعامل همه جانبه با صندوق استان استفاده شود.

 

قربانی، مدیر سازمان تعاون روستایی استان  خراسان در ادامه همایش به نقش مهم و تاثیرگذار تشکل‌های بخش کشاورزی و تعاون روستایی اشاره کرده و گفت: تشکل‌های دارای کد کارگزاری باید بهترین عملکرد را در بین تشکل‌ها داشته باشند و تقویت تشکل‌های بخش کشاورزی بر توسعه فرهنگ بیمه در بین کشاورزان و روستاییان می‌تواند نقش بسزایی در جذب جامعه هدف داشته باشد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,259
  • 3,867,972
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©