اولین نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان مرکزی برگزار شد

اولین نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان مرکزی برگزار شد

اولین کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان روز صبح دوشنبه 17 تیرماه به ریاست بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی ، اولین کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان روز صبح دوشنبه 17 تیرماه به ریاست بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

در این نشست مقرر گردید صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان، برنامه های پیشنهادی خود را به کارگروه اعلام نماید تا این امر در دستور کار جلسات آتی قرار گرفته و پس از بحث و تبادل نظر برنامه هایی که به تصویب کارگروه می رسند جهت اجرا به دستگاههای ذیربط ابلاغ شوند.

 لازم به ذکر است در ابتدا فتح آبادی مدیرکل دفتر اموراجتماعی و دبیرکارگروه، گزارشی از برنامه اقدام مشترک استان در حوزه اجتماعی و فرهنگی درسال 98 ارایه کرد.

همچنین بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به ادغام سه کارگروه اجتماعی، فرهنگی و سلامت زنان و خانواده افزود: تجربه نشان داده آزمون و خطاهای بسیاری برای طرح‌ها و برنامه‌ها اعمال می‌شود تا به بهترین شکل به مرحله اجرا گذاشته شود.

وی اظهار داشت: ادغام کارگروه‌ها به معنای ضعف نیست بلکه نتیجه نشست‌ها باید خروجی داشته باشد و سایر ستادها، نشستها و کارگروه‌ها به حاشیه رانده نشوند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,814
  • 4,129,078
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©