فرزاد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان: کلیه سرپرستان خانوار فاقد هرگونه بیمه اجتماعی شناسایی شدند

فرزاد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان: کلیه سرپرستان خانوار فاقد هرگونه بیمه اجتماعی شناسایی شدند

بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر به کمک بخشداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی در بین افراد روستایی و شهرهای زیر بیست هزار نفر نهادینه می‌شود.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه ستاد راهبردی بیمه در فرمانداری شهرستان آرادان برگزار شد.

 

فرزاد، مدیر صندوق سمنان گفت: در راستای اجرای قانون نظام جامع رفاه اجتماعی و پوشش حداکثری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کشور و به منظور تعیین جامعه هدف صندوق، کلیه سرپرستان خانوار ساکنین مناطق روستایی و عشایر که فاقد هر گونه عضویت در صندوق‌های بیمه اجتماعی بودند، شناسایی شدند و با کمک بخشداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی، این افراد جهت ثبت نام به کارگزاران صندوق معرفی شده، تا تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گیرند.

 

صفری، معاون فرماندار آرادان اظهار داشت؛ بیمه یک صنعت است که باید در بین جامعه روستایی تفهیم شود؛ بیمه‌گذار سرمایه‌گذاری می‌کند و اعتماد مردم را جلب می‌کند تا در آینده بیمه شده بتواند از خدمات آن بهرمند شود.

 

وی ادامه داد: برای رسیدن به هدف این جلسه راهبردی بیمه، باید تلاش نمود تا نسبت به استمرار در برگزاری جلسات ترویجی و توجیهی برای دهیاران و شورای اسلامی روستاهای شهرستان اقدام شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,501
  • 3,901,182
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©