کارگاه آموزشی بیمه برای کارکنان کمیته امداد سمنان برگزار شد

کارگاه آموزشی بیمه برای کارکنان کمیته امداد سمنان برگزار شد

با تشکیل کارگروه تخصصی بیمه با همکاری صندوق بیمه، کمیته امداد سمنان و سرمایه گذاری برای آموزش به هدف توسعه بیمه اجتماعی و جذب حداکثری جامعه هدف نزدیک‌تر می‌شویم.


به گزارش روابط‌عمومی ،در کارگاه آموزشی کارکنان کمیته امداد، فرزاد، مدیر صندوق سمنان پس از بیان نکاتی در خصوص اهداف تشکیل صندوق، تشریح قوانین و مقررات و آیین نامه ها و پرسش و پاسخ کارکنان، در خصوص توسعه بیمه‌های اجتماعی گفت: ارتباط معنادار و مثبتی بین شاخص‌های توسعه انسانی و  بیمه اجتماعی وجود دارد که بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر می‌تواند در کنار سایر عوامل به بهبود وضعیت معیشتی در جامعه هدف کمک نماید. بنابراین باید توجه بیشتری به پوشش حداکثری بیمه داشته باشیم.

 

غزانی، مدیر آموزش کارکنان کمیته امداد استان اظهار داشت: بدون آموزش کارکنان قادر به رسیدن به اهداف کارگروه بیمه و جذب حداکثری نیستیم و با توجه به اهمیت این موضوع نیاز به سرمایه‌گذاری در حوزه آموزش است که باید سرلوحه برنامه خود قرار دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©