راه‌اندازی اولین کارگزاری بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر با مدیریت بانویی از جامعه معلولین کشور: دیدگاه صندوق در سطح مدیریت، ایجاد فرصت‌های برابر است

راه‌اندازی اولین کارگزاری بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر با مدیریت بانویی از جامعه معلولین کشور: دیدگاه صندوق در سطح مدیریت، ایجاد فرصت‌های برابر است

اولین کارگزاری بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر با مدیریت بانویی از جامعه معلولین کشور در بیرجند راه اندازی شد.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر روز سه شنبه 18 تیرماه طی مراسمی با حضور مسعود هنر دوست، از اعضای هیئت مدیره این صندوق و تنی چند از مقامات محلی این کارگزاری در بخش مرکزی بیرجند آغاز به کار کرد.

 

گفتنی است عاطفه عارقی مقدم متولد ۱۳۷۵ از مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور بوده که امروز به لطف رویکرد فراگیری مدیریتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکی از صندوق‌های زیر مجموعه این وزارتخانه در مقام مدیر کارگزاری بیمه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

لازم به ذکر است ایشان همکاری خود را با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  در سال ۹۴ و به عنوان کارشناس آغاز نموده است.

 

 توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ایشان در کنار  پشتیبانی و تشویق صندوق صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر موجب تاسیس کارگزاری مستقل از سوی ایشان شده است.

 

این کارگزاری با ۸۳۲ نفر بیمه شده در حال حاضر ۱۳ روستای بخش مرکز بیرجند را تحت پوشش قرار دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©