تبیین اهداف و برنامه های صندوق در برنامه زنده تلویزیونی و رادیو یی صدا و سیمای خراسان رضوی

تبیین اهداف و برنامه های صندوق در برنامه زنده تلویزیونی و رادیو یی صدا و سیمای خراسان رضوی

کاظمی، مدیر استان خراسان رضوی در برنامه زنده تلویزیونی صبح خراسانی و برنامه رادیویی دهکده و اتاق شیشه‌ای در مرکز صدا وسیمای خراسان رضوی به تبیین بیمه اجتماعی پرداخت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کاظمی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایرخراسان رضوی به منظور تبیین اهداف و برنامه های صندوق در سال 1398 و فرهنگ‌سازی بیمه اجتماعی برای جامعه هدف در برنامه زنده تلویزیونی صبح خراسانی و برنامه رادیویی دهکده که از مرکز صدا وسیمای خراسان رضوی پخش می‌گردد حضور یافته و در این خصوص توضیحات مفصلی ارائه  نمود.

 

کاظمی مدیرصندوق استان و مهدوی دبیر انجمن نظام صنفی کشاورزان استان به نمایندگی از جامعه روستاییان و کشاورزان استان و اسدی، کارشناس استان در برنامه چالشی اتاق شیشه‌ای حضور یافته و مدت یک ساعت با موضوع اهمیت، ضرورت و چالش‌های پیش روی  بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر به گفت‌وگو پرداخته و به سئوالات مطرح شده پاسخ گفتند که مورد استقبال شنوندگان قرار گرفت و بازخورد مثبتی برای استان درپی داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,105
  • 3,867,818
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©