در جلسه دهیاران بخش کلاترزان شهرستان سنندج با موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مطرح شد: سهم مهم بیمه روستائیان در عدالت اجتماعی

در جلسه دهیاران بخش کلاترزان شهرستان سنندج با موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مطرح شد: سهم مهم بیمه روستائیان در عدالت اجتماعی

بخشدار کلاترزان با تاکید بر نقش بیمه در رفاه مردم ، دهیاران را عامل توسعه این شاخص رفاه اجتماعی در روستاها دانست.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان در جلسه دهیاران بخش کلاترزان شهرستان سنندج با موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شرکت کرد. در این جلسه که روز یکشنبه ۱۶ تیرماه به دعوت راست خدیو بخشدار بخش کلاترزان شهرستان سنندج در سالن جلسات بخشداری در شهر شویشه برگزار شد، راست خدیو در ابتدا با اشاره به بیمه های موجود در بازار، بیمه روستائی را اولویت اول بیمههای موجود برای مردم روستائی منطقه عنوان کرد.

 

 وی خطاب به دهیاران افزود: ما با بیمه کردن مردم منطقه بیشترین خدمت را به مردم خواهیم رساند و برای این مهم نیاز است از تمامی پتانسیلهای موجود از جمله تریبون نماز جمعه، مدارس و حضور دهیاران در بین مردم استفاده کنیم.

 

راست خدیو ادامه داد: امیدوارم که در زمانی که به عنوان بخشدار انجام وظیفه می‌کنم، بتواندیم این خدمت ارزنده را به تمامی مردم شریف منطقه برسانیم.

بخشدار کلاترزان با تاکید بر نقش بیمه در رفاه مردم، دهیاران را عامل توسعه این شاخص رفاه اجتماعی در روستاها دانست.

 

 احمدپور، مدیر صندوق در ابتدا بر اهمیت بیمه اجتماعی به عنوان یکی از مولفه های توسعه در کنار امور عمرانی و آبادانی تاکید کرد و گفت: دهیاران لازم است همچون امور زیربنایی به توسعه و رفاه اجتماعی در روستاهای خود بنگرند.

 

وی سپس به تشریح خدمات صندوق پرداخت و بر نقش بیمه در تامین آتیه مردم و بخصوص روستائیان کردستان تاکید کرده وگفت: سهم مهمی از عدالت اجتماعی که یکی از مهمترین مولفه‌های توسعه است را می‌توان در بیمه روستائیان تحقق بخشید.

 

احمدپور،از دهیاران خواست، عضویت صد درصدی بیمه روستائیان را در روستاهای بخش، محقق کنند.

 

در ادامه دهیاران بخش سوالات و ابهامات خود در خصوص شرایط عضویت در صندوق و مزایا و تعهدات آن در قبال بیمه‌شدگان را مطرح کردند.

 

 

در پایان مصوب گردید:

1. به منظور مرتفع کردن مشکلات و موانع راه توسعه بیمه روستائی در بخش کلاترزان شهرستان سنندج، جلسه‌ای با حضور مدیر صندوق، بخشدار و کارگزاران صندوق در بخش در شهر سنندج  برگزار گردد.

2. کارگاه آموزشی 1 روزه بعد از فصل کار، برای دهیاران بخش کلاترزان با عنوان توسعه و ترویج بیمه روستائی برگزار گردد.

3. جلسات توجیهی برای گروه های مرجع مستقر در روستاهای بخش همچون: بهورزان، معلمین، شوراهای روستا و.. برگزار گردد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,479
  • 3,901,160
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©