برای تحقق برنامه‌های صندوق توسعه بیمه اجتماعی در روستاها شتاب می‌گیرد

برای تحقق برنامه‌های صندوق توسعه بیمه اجتماعی در روستاها شتاب می‌گیرد

در راستای توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در روستاها و مناطق عشایری استان اردبیل، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل جلسه مشترکی برگزار کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر در راستای توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در روستاها و مناطق عشایری استان اردبیل، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل جلسه مشترکی برگزار کردند.

 

رحیمی‌زاد، مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در این جلسه با بیان اینکه توسعه بیمه اجتماعی در روستاها یک ضرورت است، گفت: به منظور شتاب دادن به توسعه بیمه اجتماعی در جامعه هدف از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 

رضا عبداللهی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان اردبیل هم در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد صندوق و برنامه‌های پیش رو، افزود: گسترش ضریب نفوذ بیمه از 52 درصد به 65 درصد در سال‌جاری در جامعه هدف برنامه اصلی صندوق بوده و تحقق این هدف نیازمند مشارکت مردم و همیاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط با خدمات روستایی است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,499
  • 3,901,180
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©