حضور مدیر صندوق استان کردستان در همایش نکوداشت روز دهیار در شهرستان مریوان

حضور مدیر صندوق استان کردستان در همایش نکوداشت روز دهیار در شهرستان مریوان

مراسم تجلیل از دهیاران شهرستان مریوان به مناسبت روز دهیار با حضور سرپرست فرمانداری، مدیر صندوق استان کردستان، بخشداران تابعه، مدیران دستگاهای اجرایی و دهیاران سطح شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،  مراسم  تجلیل از دهیاران شهرستان مریوان به مناسبت روز دهیار با حضور سرپرست فرمانداری، مدیر صندوق استان کردستان، بخشداران تابعه، مدیران دستگاهای اجرایی و دهیاران سطح شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

 

اقبال، سرپرست فرمانداری مریوان ضمن تبریک روز دهیار، اجرای کارهای عمرانی و فرهنگی در روستاها را حاصل زحمات چندین ساله مسئولین وقت و دهیاران عنوان و گفت: توسعه روستاها به معنای توسعه کشور است و در همین راستا دوره‌های آموزشی به جهت آشنا شدن بیشتر دهیاران با وظایف و شرح فعالیتشان در نظر گرفتیم که در آینده این امر محقق خواهد شد.

 

در پایان مراسم احکام سه تن از مستمری بگیران این شهرستان توسط سرپرست فرمانداری و سایر مسئولین اهدا گردید .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,368
  • 3,868,081
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©