ستاد راهبردی صندوق بیمه در فرمانداری شهرستان آرادان برگزار شد

ستاد راهبردی صندوق بیمه در فرمانداری شهرستان آرادان برگزار شد

بیمه اجتماعی کشاورزانِ، روستائیان و عشایر به کمک بخشداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی در بین افراد روستایی و شهرهای زبر بیست هزار نفر نهادینه می شود.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ستاد راهبردی بیمه در فرمانداری شهرستان آرادان برگزار شد.

 

 فرزاد، مدیر صندوق سمنان گفت: در راستای اجرای قانون نظام جامع رفاه اجتماعی و پوشش حداکثری بیمه اجتماعی قشر زحمتکش روستائیان و عشایر کشور و به منظور تعیین جامعه هدف صندوق، کلیه سرپرستان خانوار ساکنین مناطق روستایی و عشایر که فاقد هر گونه عضویت در صندوق های بیمه اجتماعی بودند، شناسایی شدند و با کمک بخشداران، دهیاران و اعضای محترم شورای اسلامی، این افراد جهت ثبت نام به کارگزاران صندوق معرفی شده، تا تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گیرند.

 

صفری، معاون فرماندار آرادان نیز اظهار داشت؛ بیمه صنعتی است که باید در بین جامعه روستایی تفهیم شود؛ بیمه‌گذار سرمایه‌گذاری کرده و اعتماد مردم را جلب می‌کند تا در آینده بیمه شده بتواند از خدمات آن بهرمند گردد و برای رسیدن به هدف این جلسه راهبردی بیمه، باید تلاش نمود تا نسبت به استمرار در برگزاری جلسات ترویجی و توجیهی برای دهیاران و شورای اسلامی روستاهای شهرستان اقدام شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©