مونا جورمند به سمت «مشاور و دستیار ویژه امور فرهنگی، روابط عمومی و روابط بین‌الملل» منصوب شد

مونا جورمند به سمت «مشاور و دستیار ویژه امور فرهنگی، روابط عمومی و روابط بین‌الملل» منصوب شد

علی شیرکانی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر طی حکمی «مونا جورمند» را به سمت « مشاور و دستیار ویژه امور فرهنگی، روابط عمومی و روابط بین‌الملل» منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر طی حکمی «مونا جورمند» را به سمت « مشاور و دستیار ویژه امور فرهنگی، روابط عمومی و روابط بین‌الملل» منصوب کرد.

 

در این حکم آمده است: تحقق اهداف عالی دولت تبدیر و امید در ابعاد بیمه‌های اجتماعی از جمله مهم‌ترین برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است. انتظار می‌رود با جدیت و تعهد و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود در حوزه فرهنگی و روابط عمومی، ضمن برنامه‌ریزی مناسب و تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم صندوق و جلب مشارکن آنان، بتوانید وظایف محوله را با اولویت موارد به انجام برسانید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,187
  • 4,129,451
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©