برزمینی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان: گسترش پوشش بیمه اجتماعی در بین اقشار کم‌درآمد، از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

برزمینی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان: گسترش پوشش بیمه اجتماعی در بین اقشار کم‌درآمد، از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

دوره آموزش بازاریابی و فروش برای مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق در استان گلستان برگزار شد. ​


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان؛ دوره آموزش یک روزه بازاریابی و فروش برای مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق با حضور بهزاد حسین عباسی در مجموعه فرهنگی آموزشی هتل فرهنگیان گرگان برگزار شد.

 

در این گردهمایی که با حضور برزمینی، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان و مدیران روابط عمومی دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همراه بود، دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گفت: هدف از برگزاری دوره های آموزشی برای کارگزاران افزایش سطح دانش و مهارت کارگزاران، توانمند شدن، ایجاد احساس مسئولیت بیشتر در کارگزاران و بهره‌مندی آنان از آموزه‌های ارائه شده در جهت پیشبرد اهداف صندوق برشمرد.

 

، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان نیز طی سخنانی با اشاره به امنیت اقتصادی خانواده‌ها در ایام پیری و کارافتادگی اذعان داشت: گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در بین اقشار کم‌درآمد جامعه از بروز آسیب‌های اجتماعی می‌کاهد. وی از کارگزاران صندوق خواست با عشق و علاقه در این جهت تلاش کنند.

گفتنی است بیش از یکصد نفر از مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق در این دوره آموزشی شرکت کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,305
  • 3,885,780
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©