عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قم در کارگروه امور بانوان و آسیب‌های اجتماعی

عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قم در کارگروه امور بانوان و آسیب‌های اجتماعی

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استان قم جزء دستگاه‌های اجرایی عضو در دو گروه کاری امور بانوان و آسیب‌های اجتماعی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، بهرام سرمست، استاندار قم در اولین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده در سال 1398که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، به ظرفیت‌های آیین نامه‌ای درمورد کارگروه‌ها اشاره و اظهار کرد: برخی خلاء‌ها از طریق تشکیل گروه‌های کاری تخصصی ذیل کارگروه مورد نظر پوشش داده می‌شود.

 

 استاندار قم به دغدغه‌های مقام معظم رهبری و مراجع تقلید و مدیریت استان در موضوعات فرهنگی قم اشاره و تصریح کرد: مسئله عفاف، حجاب، حقوق شهروندی و آسیب‌های اجتماعی از موارد مهمی است که باید در کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

 وی اثرپذیری گروه‌های کاری در جامعه هدف را امری مهم عنوان و اضافه کرد: ترکیب اعضا، تعداد گروه‌ها و موضوعات ذیل این کارگروه به دقت بررسی و تصویب شود.

 

 استاندار قم با تاکید بر اینکه باید گروه‌های کاری در سطح کارشناسی برگزار شده و از ظرفیت پژوهشگران، کارشناسان و نیز تشکل‌های مردمی در کارگروه‌های تخصصی استفاده شود، گفت: برای استفاده از ظرفیت بانوان استان، باید از حضور زنان صاحب نظر و فعال در عرصه‌های اجتماعی بهره کافی برده شود.

 

استاندار قم در خاتمه خاطر نشان کرد: حضور اعضای متغیر به فراخور موضوعات، راهکاری مفید است که در کنار پرهیز از موازی کاری می‌تواند نتایج مثمر ثمری در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه داشته باشد.

قابل ذکر است صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استان قم جزء دستگاه‌های اجرایی عضو در دوگروه کاری امور بانوان و آسیب‌های اجتماعی قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 572
  • 3,888,827
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©