مجتبی شاهقلیان، عضو هیئت مدیره صندوق: رویکرد جدید شتاب بخشیدن امور با استفاده از پیشنهادات و تجربیات کارگزاران است

مجتبی شاهقلیان، عضو هیئت مدیره صندوق: رویکرد جدید شتاب بخشیدن امور با استفاده از پیشنهادات و تجربیات کارگزاران است

دوازدهمین جلسه کارگزاری‌های استان اصفهان با حضور دو تن از اعضاهیئت مدیره صندوق و مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استا‌ها و کارگزاری‌ها برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، رازانی، رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور ۲۲ تیرماه در سفر به استان اصفهان در نشست هم‌اندیشی کارگزاران، کار آنها را بسیار ارزشمند و مقدس دانست. وی با اشاره به آمار عملکرد صندوق در استان اصفهان و ضمن تقدیر و تشکر از کارگزاران و مدیریت استان گفت: از مجموع 77 هزار بیمه شده استان اصفهان تنها 32 هزار نفر آنان اقدام به تمدید در سال 97 نموده و این موضوع باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد تا شاهد رشد آن در سال 98 باشیم.

 

وی افزود: باید دست به دست هم دهیم تا صندوق با شتاب بیشتری به پیش برود و به روزی برسیم که اکثریت جمعیت مشمول بیمه شوند.

 

رئیس هیئت مدیره صندوق نوید پرداخت تسهیلات به کارگزاری‌ها را در سال 98 داد و افزود: دستورالعمل نحوه پرداخت آن نیز تهیه شده و کارگزاران نسبت به عملکرد خود مشمول دریافت تسهیلات می شوند.

رازانی پس از استماع نظرات، پیشنهادات و درخواست‌های کارگزاران اذعان داشت: حیات صندوق‌های بیمه‌ای وابسته به وصولی‌های حق بیمه و درآمدهای حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها است تا بتواند در آینده به تعهدات خود عمل کند. کارگزاران صندوق باید در گفتگوها، جلسات و پاسخگویی به مطالبات مردم این موضوع را مدنظر داشته باشند.

 

مجتبی شاهقلیان، عضو هیئت مدیره صندوق نیزکه در جلسه حضور داشت، کارگزاران را  خط مقدم خدمت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دانسته و گفت: رویکرد مجموعه جدید مدیریتی صندوق در هیئت مدیره و مدیرعامل شتاب بخشیدن حرکت به سمت اهداف صندوق با استفاده از نظرات، پیشنهادات و تجربیات کارگزاران است

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,463
  • 3,868,176
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©