هادی حق شناس، استاندار گلستان خبر داد: طرح مسئله خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در جلسه شورای اداری استان

هادی حق شناس، استاندار گلستان خبر داد: طرح مسئله خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در جلسه شورای اداری استان

هادی حق شناس، استاندار گلستان از مدیران مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خواست با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور، با درک متقابل از وضعیت افراد مرتبط زیرمجموعه، برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان به مناسبت روز بهزیستی و تأمین اجتماعی ظهر روز سه شنبه 25 تیر با هادی، حق شناس استاندار این استان دیدار و گفتگو کردند.

 

استاندار گلستان در این نشست ضمن تبریک ایام به مدیران شورای هماهنگی اظهار کرد: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجموعه بزرگی است که با اقشار مختلف جامعه ارتباط دارد و این موضوع نیازمند صبوری و تحمل بالایی است.

 

وی از مدیران مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خواست با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور، با درک متقابل از وضعیت افراد مرتبط زیرمجموعه، برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

 

دانیال پولادوند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد استان و اقدامات انجام شده از سوی صندوق، از استاندار گلستان خواست تا جلسات ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر را با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی در سطح استان برگزار نماید.

 

استاندار گلستان در پایان با ابراز خرسندی از کمک های دولت به بیمه شدگان صندوق در پرداخت حق بیمه ها گفت: در اولین جلسه شورای اداری استان مسئله خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر را مطرح می کنم و از مدیران دستگاه های مرتبط می خواهم که برای تحقق پوشش حداکثری همکاری های لازم را با صندوق داشته باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,644
  • 3,868,357
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©