به مناسبت نکوداشت روز دهیار برگزار شد: اولین همایش استانی دهیاران استان کردستان

به مناسبت نکوداشت روز دهیار برگزار شد: اولین همایش استانی دهیاران استان کردستان

، اولین همایش استانی دهیاران استان کردستان روز یک شنبه 23 تیرماه در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان به مناسبت روز دهیار و با محوریت بررسی مسائل و مشکلات روستاهای استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اولین همایش استانی دهیاران استان کردستان به مناسبت نکوداشت روز دهیار با حضور استاندار، معاونت عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان سنندج، مدیر صندوق در استان، مدیرکل دفتر امور روستائی، تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرائی استان، تعدادی از بخشداران و دهیاران استان، برگزار شد.

 

این همایش روز یک شنبه مورخ 23 تیرماه در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان به مناسبت روز دهیار و با محوریت بررسی مسائل و مشکلات روستاهای استان برگزار شد.

 

ابراهیم شریف پور، مدیر کل امور روستائی استانداری کردستان به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک روز دهیار گفت: دهیاری‌ها فرآیند توسعه و پیشرفت روستاها را سرعت می‌بخشند.

 

سپس بخشدار مرکزی شهرستان سنندج به نمایندگی از بخشداران استان، ضمن برشمردن خدمات صورت گرفته در حوزه دهیاری‌ها از همراهی بخشداران و دهیاران در توسعه خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و ابلاغ سهمیه تکلیفی به دهیاران خبر داد.

 

در ادامه نماینده دهیاران استان به ایراد سخن پرداخته و مشکلات دهیاران و روستاهای خود را بیان کرد.

 

در پایان مراسم حکم سه نفر از مستمری بگیران صندوق توسط استاندار، معاونت عمرانی استانداری، مدیر صندوق در استان، مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری، مدیر کل جهاد کشاورزی، رئیس شورای اسلامی استان و دیگر مسئولین حاضر در جلسه اهداء گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©