اهدای احکام بازنشستگی شش نفر از مستمری بگیران صندوق خراسان جنوبی

اهدای احکام بازنشستگی شش نفر از مستمری بگیران صندوق خراسان جنوبی

احکام بازنشستگی شش نفر از مستمری بگیران صندوق خراسان جنوبی با حضور مدیر استان خراسان جنوبی درروستای رزه بخش گزیک شهرستان درمیان اهدا شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، احکام شش نفراز مستمری بگیران صندوق درشهرستان درمیان بخش گزیک روستای رزه  اهدا شد.

 

در این مراسم که با حضور چندین نفر از معتمدین محلی بخش گزیک  و اهالی و بزرگان روستا برگزار شد، فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی به اهمیت توسعه بیمه اجتماعی در بین کشاورزان و روستاییان تاکید کرد و گفت: دولت با بسترسازی بیمه در جای جای زندگی ایرانی‌ها، جایگاه ویژه‌ای فراهم کرده که آبرومندانه و عزتمند زندگی کنند.

 

وی ادامه داد: باید از ظرفیت معتمدین در روستاها برای اطلاع‌رسانی از مزایای بیمه استفاده کرد. چرا که معتمدین می‌توانند کمک قابل توجهی در شناسایی افراد فاقد بیمه در روستاها و دعوت به عضویت در صندوق داشته باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 559
  • 3,871,860
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©