مایلی، فرماندار گالیکش مطرح کرد: بیمه و تأمین رفاه اجتماعی از مهمترین مؤلفه‌های توسعه پایدار در هر جامعه است

مایلی، فرماندار گالیکش مطرح کرد: بیمه و تأمین رفاه اجتماعی از مهمترین مؤلفه‌های توسعه پایدار در هر جامعه است

فرماندار گالیکش در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی بهره‌مندی مردم از بیمه، خدمات درمانی و تأمین رفاه اجتماعی از مهمترین مؤلفه‌های توسعه پایدار در هر جامعه دانست.


حسین مایلی، فرماندار گالیکش در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان گفت: بهره‌مندی مردم از بیمه، خدمات درمانی و تأمین رفاه اجتماعی از مهمترین مؤلفه‌های توسعه پایدار در هر جامعه بشمار می‌رود.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ، حسین مایلی در نخستین جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که با حضور پولادوند، مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان گلستان، بخشدار مرکزی، مدیران برخی از ادارات و کارگزاران شهرستان گالیکش تشکیل شد، اظهار کرد: خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان با توجه به حق بیمه‌ ناچیزی که از بیمه‌شدگان دریافت می‌شود، بسیار ارزشمند است.

 

فرماندار گالیکش گفت: یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید گسترش و توسعه خدمات به روستائیان، عشایر و اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است و در همین راستا دو برابر حق بیمه‌ای که روستائیان و عشایر به این صندوق بیمه می‌پردازند را دولت بعنوان سوبسید پرداخت می‌کند.

 

دانیال پولادوند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان نیز در این جلسه اظهار کرد: همه روستائیان، کشاورزان، اعضای نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، سازمان دامپزشکی و رانندگان حمل‌ونقل بار و مسافر بین شهری دارای سنین ۱۸ تا ۵۰ سال که شغل خاصی ندارند، می‌توانند در این صندوق بیمه شوند.

 

وی افزود: این صندوق، خدمات مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان متوفی را ارائه می‌دهد.

 

پولادوند تصریح کرد: در استان گلستان نزدیک به دو هزار نفر از این صندوق مستمری دریافت می‌کنند و اغلب این مستمری بگیران کسانی هستند که بین یک تا دو سال حق بیمه پرداخت کرده‌اند و امروز خانواده آنها از مستمری این صندوق استفاده می‌کنند.

 

وی ادامه داد: در سطح استان ۷۵ کارگزار، کار ثبت نام از افراد واجد شرایط را بر عهده دارند که از این تعداد ۶ کارگزار نیز در شهرستان گالیکش فعالیت دارند.

 

گفتنی است از هشت هزار و ۵۰۰ نفر مشمول این بیمه در گالیکش تنها یک‌هزار و ۹۶۰ نفر یعنی در حدود ۲۳ درصد جامعه هدف شهرستان تحت پوشش این صندوق قرار گرفته‌اند و در حال حاضر ۲۳ نفر در گالیکش از این صندوق مستمری دریافت می‌کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,511
  • 3,868,224
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©