بررسی راهکارهای افزایش خدمات بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش مرکزی تفت

بررسی راهکارهای افزایش خدمات بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش مرکزی تفت

در جلسه‌ای با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایراستان و بخشدار مرکزی تفت درخصوص ارائه خدمات بیمه به روستاییان بخش و پیگیری جهت جذب افراد فاقد بیمه و تمدید بیمه سال‌های گذشته روستاییان بحث، تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، در جلسه‌ای با حضور حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد و علی احمدیان، بخشدار مرکزی شهرستان تفت در خصوص ارائه خدمات بیمه روستاییان و عشایر به روستاییان بخش و پیگیری جهت جذب افراد فاقد بیمه و تمدید بیمه سال‌های گذشته روستاییان بحث، تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.

 

حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز در این نشست به بیان گزارش و آماری از بیمه‌شدگان تحت پوشش این صندوق در بخش مرکزی تفت پرداخت و از بخشدار مرکزی تفت خواست تا با همکاری دهیاران این بخش ضمن آگاهی بخشی به مردم، آن‌ها را به استفادده از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان تشویق کنند .

 

علی احمدیان، بخشدار مرکزی تفت در این جلسه گفت: خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر با توجه به‌ حق بیمه‌ ناچیزی که از بیمه‌شدگان دریافت می‌شود، بسیار ارزشمند است.

 

وی در ادامه افزود: یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید گسترش و توسعه خدمات به روستائیان، عشایر و اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه است و در دولت‌های یازدهم و دوازدهم از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر حمایت‌های ویژه‌ای شده و با استقبال جامعه هدف روبرو شده است.

 

احمدیان در پایان اظهار امیدواری کرد با همکاری دهیاران این بخش و با معرفی مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، روستائیان هدف در بخش مرکزی، جذب این بیمه شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 573
  • 3,888,828
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©