حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه استان همدان در دیدار با مدیران صندوق مطرح کرد: فعالیت صندوق بیمه‌ای موجب کاهش شکاف طباقاتی می‌شود

حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه استان همدان در دیدار با مدیران صندوق مطرح کرد: فعالیت صندوق بیمه‌ای موجب کاهش شکاف طباقاتی می‌شود

حبیب الله، شعبانی، نماینده ولی فقیه استان وامام جمعه همدان با مدیر و کارگزاران بیمه روستایی و عشایر این استان دیدار کرد.


حبیب الله، شعبانی، نماینده ولی فقیه استان وامام جمعه همدان با مدیر و کارگزاران بیمه روستایی و عشایر این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، این دیداردر محل سالن‌های جلسات دفتر نماینده ولی فقیه وبا حضور نماینده ولی فقیه دراستان، مدیریت، کارکنان و کارگزاران صندوق انجام پذیرفت.

در ابتدا مهدی سماواتی، مدیریت صندوق استان وضعیت کلی استان را در حوزه بیمه‌ای تشریح کرد واقدامات صورت گرفته را به طور کامل بیان نمود.   

حبیب الله شعبانی، در دیدار با مدیران بیمه روستایی و عشایر استان همدان یادآور شد: من به عنوان یک روستازاده و به نمایندگی از همه روستاییان باید از زحمات شما در ایجاد این بستر برای این قشر زحمت کش تشکر کنم.

وی افزود: مطالب و آمارهایی که توسط مدیر این مجموعه مطرح شد، موجب امیدواری بوده و توجه به روستاییان و عشایر دارای اهمیت بسیار بالایی است.

امام جمعه همدان با بیان این که در گذشته برخورداری های کمتری در روستاها وجود داشت، اظهار داشت: توجه به این قشر هم از مظاهر عدالت در جامعه است و هم تلاش برای کم کردن فاصله طبقاتی که مطالبه امروز جامعه است.

وی ایجاد بستر مناسب در روستاها را راه حلی برای مقابله با مهاجرت و حاشیه نشینی در شهر عنوان کرد و گفت: در کنار مهاجرت به شهرها مشکلات بسیاری برای افراد روستایی ایجاد می‌شود و علت اصلی این مهاجرت هم نبود امکانات در روستاها است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان خاطر نشان کرد: الزام در کار، اجبار را به همراه دارد اما در جایی که جنبه اختیاری حاکم باشد برای رسیدن به موفقیت نیازمند فرهنگ سازی هستیم.

وی ادامه داد: از آن جایی که بیمه روستایی اختیاری است نیازمند این است که روستاییان و عشایر با تبلیغ درست و کامل از این عمل آگاه و با فواید آن آشنا شوند.

امام جمعه همدان خطاب به مدیران و کارشناسان بیمه روستایی تاکید کرد: این کار نیازمند یک صبر و حوصله بسیار خوب با مردم است و از آنجایی که تنها حدود یک ششم جمعیت روستایی ما از این خدمات بهرهمند شدهاند نیازمند ترویج فرهنگ بیمه در بین مناطق مختلف هستیم.

وی در پایان یادآور شد: مشقت و سختی‌های کار در روستا در سنین بالا بیماری‌ها و مشکلات بسیاری را ایجاد می‌کند و لذا برای بسیاری از روستاییان نداشتن بیمه مشکلات فراوانی را ایجاد خواهد کرد، بنابراین وجود این بیمه می‌تواند بسیاری از این اسیب ها را کاهش دهد.

 

 در پایان این دیدار به 3 نفر احکام مستمری  تقدیم شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,400
  • 3,874,701
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©