استکی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان مطرح کرد: همکاری صندوق و شرکت تعاونی‌های عشایری

استکی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان مطرح کرد: همکاری صندوق و شرکت تعاونی‌های عشایری

عماد استکی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان گفت اینکه عشایر بدانند در آینده مستمری برای خود و خانواده خواهند داشت باعث اطمینان خاطر آنها خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان عماد استکی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان در جلسه‌ای که در روز پنج شنبه مورخ ۲۷ تیر ماه در محل اداره کل امور عشایر استان با حضور مدیرکل، کارشناسان اداره کل و مسئولین کارگزاری اتحادیه شرکت تعاونی‌های عشایری استان (54204) برگزار شد، گفت: درصد بالایی از مشکلات اجتماعی و معیشتی عشایر در حال حاضر به دلیل عدم وجود طرح‌هایی مانند بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در گذشته بوده است. الحمدالله از سال 84 طرح بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در کشور اجرا و با پشتوانه دولت شرایطی ایجاد شده است که عشایر نیز مانند سایر اقشار جامعه بتوانند آینده خود و خانواده خود را با بیمه شدن در صندوق تامین کنند.

 

مدیرکل امور عشایر استان اصفهان نیز با اشاره به امضاء تفاهم‌نامه گفت: با توانمندسازی کارگزاری‌ها، همکاری اتحادیه تعاونی‌های عشایری استان و برنامه‌ریزی مناسب می‌توانیم در سال 98 شاهد رشد جمعیت بیمه شده عشایر در صندوق باشیم.

 

لازم به ذکر است در استان اصفهان 9605 خانوار عشایری، ازعشایر ایل بختیاری، ایل قشقایی و عشایر عرب زندگی می‌کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,397
  • 3,868,110
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©