برگزاری همایش کارگزاران بیمه روستاییان و عشایر استان گیلان در ماه جاری

برگزاری همایش کارگزاران بیمه روستاییان و عشایر استان گیلان در ماه جاری

هانی عارف، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان در محل دفتر استانداری با ارسلان زارع، سرپرست استانداری گیلان به گفت‌وگو پرداختند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،  روز شنبه، ۵مرداد، هانی عارف، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان در محل دفتر استانداری  با ارسلان زارع، سرپرست استانداری گیلان ملاقات کردند.

 

در این ملاقات، هانی عارف، گزارشی از عملکرد مدیریت استان ارایه کرد و در ادامه سرپرست استانداری گیلان در خصوص پیگیری پیشنهادات مدیریت استان در قالب مصوبات ستاد توسعه بیمه روستائیان و عشایر تاکید داشتند.

 

مقرر گردید در ماه جاری همایش کارگزاران بیمه روستاییان و عشایر، فرمانداران و بخشداران در محل سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شود، همچنین بر تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی و عشایری در 16 شهرستان استان گیلان تاکید شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 235
  • 3,888,490
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©