سماواتی، مدیر صندوق استان همدان در بازدید از مناطق عشایری مطرح کرد: تعاونی‌های عشایری مبلغ صندوق می‌شوند

سماواتی، مدیر صندوق استان همدان در بازدید از مناطق عشایری مطرح کرد: تعاونی‌های عشایری مبلغ صندوق می‌شوند

سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان به همراه مدیران، کارگزاران و مسئولین اداره امور عشایری از مناطق عشایری این استان بازدید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان به همراه مدیران، کارگزاران و مسئولین اداره امور عشایری از مناطق عشایری این استان بازدید کرد.

 

سماواتی ضمن حضور در چادرهای عشایری، با بزرگان عشایر ترکاشوند در مورد مسائل مختلف بیمه‌ای به بحث وگفتگو پرداخت و به ضرورت‌های بیمه اشاره کرد.

 

مدیریت صندوق استان همدان گفت: استقبال عشایر استان همدان از بیمه روستاییان نشان از اهمیت دادن عشایر به اقتصاد خانواده در زمان پیری است.

وی ادامه داد: استان همدان تعداد 2.000 نفر از عشایر را تاکنون بیمه کرده و به دنبال پوشش صددرصدی جامعه هدف عشایر است.

 

سماواتی حضور در مناطق عشایری و صحبت با بزرگان عشایر را بسیار مهم برشمرد و اعلام کرد تا زمان حضور عشایر در استان همدان با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پوشش بیمه‌ای این مناطق بیشتر می‌گردد.

 

سماواتی گفت: با هماهنگی اداره امور عشایر استان  تعاونی‌های عشایر مبلغ بیمه می‌شوند و اطلاع‌رسانی کامل به مراجعه کنندگان را انجام می‌دهند. بیمه شدن  عشایر در سن پایین از اهمیت بالایی برخوردار است و باید فرهنگ سازی لازم صورت پذیرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 197
  • 3,888,452
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©